Wnuk Wałęsy kolejny raz w areszcie

0
21-letni Dominik W. wnuk Lecha Wałęsy po raz kolejny trafił do aresztu. Tym razem został zatrzymany, gdy prowadził auto pod wpływem alkoholu i  bez uprawnień.
W niedzielę około godziny 14 na gdańskiej Oruni  mężczyzna spowodował kolizję, porzucił auto i uciekł z miejsca zdarzenia. Patrol policji zatrzymał go przystanku autobusowym. Gdy jednak funkcjonariusze chcieli przebadać go alkomatem, wówczas  stał się agresywny. W  efekcie policjanci musieli użyć siły.
Jak informuje portal fakt24.pl, zatrzymany 21-latek trafił do policyjnego aresztu.
– Mężczyzna najprawdopodobniej usłyszy zarzuty spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym, co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenie wolności lub karą aresztu. Jeżeli badania toksykologiczne potwierdzą, że mężczyzna był nietrzeźwy lub odurzony narkotykami za to przestępstwo może mu grozić zakaz prowadzenia pojazdów kary finansowe oraz do 2 lat pozbawienia wolności – mówi asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Wnuk Lecha Wałęsy kpi z sądu

O tym wnuku Wałęsy  było już głośno, gdy w 2016 roku mężczyzna ugodził nożem swoją partnerkę. Wtedy na jaw zaczęły wychodzić kolejne jego występki. Okazało się, że rok wcześniej miał on pobić nastolatkę. Obie sprawy toczą się przed gdańskim sądem.

źródło: fakt24.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ