Abdul z Iraku zgwałcił 14-letnią dziewczynę w swoim mieszkaniu w Göteborgu. Następnie groził dziewczynce oraz groził jej, że  wyśle film z zarejestrowanym gwałtem do jej rodziny, jeśli nie zgodzi się na  seksu. Następnie zgwałciła ją kilka razy.

Jak stwierdził sąd Abdul pisał do dziewczynki „wróć jak nie będziesz miała okresu”  oraz „masz dzień, aby pomyśleć o tym, jeśli cię nie  zobaczę, to filmik zobaczy twoja  rodzina „.

Abdul został skazany za gwałt na dziecku przez sąd w Göteborgu. Wyrok to zaledwie  10 miesięcy w zamkniętym ośrodku dla młodzieży. Ponadto Abdul musi zapłacić ofierze 140 000 koron (15 000 euro).

Wyrok trafił jednak do Sądu Apelacyjnego, który zwolnił Abdula z kary za gwałt. Ponieważ rzekomo cierpi on na ADHD oraz „ma trudność w interakcji i komunikacji z innymi ludźmi”.

Mimo, że  jest nagranie wideo, które pokazuje, jak Abdul gwałci dziewczynkę, podczas gdy ona krzyczy wiele razy „Nie!!!”. Ale szwedzki Sąd Apelacyjny orzekł w swojej mądrości, że 14-letnia dziewczynka dobrze się bawił i  nie ma mowy o gwałcie dziecka.

ses