Znany holenderski ekspert, polityk i pisarz Thierry Baudet omówił, z węgierską witryną informacyjną 888, między innymi politykę swojego kraju, przyszłość Europy i politykę migracyjną.

Odnosząc się do kryzysu migracyjnego, Baudet powiedział: – Viktor Orban jest bohaterem, kimś, kogo cały zachodni świat powinien chwalić. Jest jednym z niewielu przywódców, którzy naprawdę chcą powstrzymać masową imigrację, pochodzącą z Afryki i Bliskiego Wschodu. I właśnie to powinniśmy zrobić, powinniśmy to powstrzymać. Musimy zatrzymać ich na granicach, a gdyby już je przekroczyli, powinniśmy deportować ich z powrotem do Afryki lub skądkolwiek pochodzą.

Powiedział, że większość Holendrów zgadza się z Orbanem na ten temat, ponieważ większość z nich zdała sobie sprawę, że masowa imigracja jest czymś, z czym nie mogą sobie poradzić, i może zniszczyć ich społeczeństwo oraz cywilizację.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

– Liczby są po prostu zbyt wysokie, zakres boomu demograficznego w Afryce oznacza, że ​​fala migracji się nie skończy – podkreślił.

Baudet powiedział, że zgodnie z prognozami gospodarczymi, kraje afrykańskie z boomem demograficznym nie będą w stanie zapewnić wystarczającej ilości żywności, pracy i edukacji dla swoich obywateli.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

– Tak więc ci ludzie chcą przyjechać do Europy, ale musimy powiedzieć im „nie”, musimy ich powstrzymać – powiedział, dodając, że większość Holendrów mówi to samo, ale istnieje ogromna presja ze strony „głównego nurtu mediów i instytucji zakładu.

sev

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ