fot. vactruth.com
Badanie przeprowadzone przez Keele University w Staffordshire wykazało, że mózgi dzieci z rozpoznaniem autyzmu są obciążone niebezpiecznym poziomem aluminium.
Po raz pierwszy profesor Christopher Exley i jego zespół mieli niepowtarzalną okazję zbadania tkanki mózgowej ludzi z rozpoznaniem autyzmu, którzy zmarli.
Vactruth.com donosi: A to, co odkryli, było naprawdę szokujące. W ich badaniu ustalono, że w tkance mózgowej osób, które zmarły z rozpoznaniem autyzmu, znajdowały się najwyższe poziomy glinu z każdej innej tkanki mózgowej zbadanej przez zespół.
W filmie opublikowanym 29 listopada 2017 roku Exley wyjaśnił swoje odkrycia i  stwierdził, że: „Udało nam się zrobić dwie rzeczy, byliśmy w stanie zmierzyć, ile aluminium znajdowało się w mózgu u osób, które zmarły z autyzmu, a także możemy spojrzeć na aluminium w tkance za pomocą techniki mikroskopowej zwanej fluorescencją. Ilość glinu w tkance mózgowej była, powiedziałbym,  niezwykle wysoka”.
Naukowcy przez lata przebadali tkankę mózgową ponad stu osób, i według Exleya, tkanki mózgu osób, które zmarły z rozpoznaniem autyzmu, zawierały najwyższe poziomy aluminium, jakie zespół kiedykolwiek widział: – W tej stosunkowo młodej grupie ludzi, w wieku trzynastu, czternastu, piętnastu lat, widzieliśmy więcej aluminium niż widzieliśmy w innych okolicznościach.
Exley wyjaśnił, że jedynym mózgiem, jaki widział, zawierającym podobne ilości glinu, były mózgi pacjentów, którzy zmarli z rozpoznaniem rodzinnej choroby Alzheimera.
Żyjemy w czasach, które Exley nazywa „wiekiem aluminium”. Organizm ludzki jest bombardowany aluminium w produktach codziennego użytku.
Na przykład wiele z naszych produktów spożywczych, szczepionek, leków, produktów dla dzieci, kosmetyków, środków czyszczących, a nawet miękkich mebli zawiera aluminium i wydaje się, że jesteśmy bezsilni, aby zapobiec stale rosnącym atakom.
Jednak pomimo faktu, że aluminium jest znane jako substancja toksyczna i, według Departamentu Zdrowia w New Jersey jest źródłem potencjalnego zagrożenia dla zdrowia, to aluminium zostało uznane za drugi najczęściej używany metal na świecie po stali, w dużej mierze ze względu na jego wszechstronność.
Przed rozpoczęciem tego badania Exley był przekonany, że nie ma bezpiecznej alternatywy dla aluminium jako adiuwanta w szczepionkach. Jednak po zapoznaniu się z wynikami badań zmienił on zdanie.
– Ponieważ widziałem miejsca wstrzyknięcia szczepionek, niosące ładunek aluminium do tkanki mózgowej osób, które zmarły na autyzm. Musimy bardzo dokładnie przemyśleć, kto otrzymuje szczepionkę, która zawiera adiuwant aluminiowy. Musimy uważnie przemyśleć, czy ta szczepionka jest szczepionką ratującą życie, czy też nie. dodał.

ed

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ