SZWECJA: Dyrektor szkoły twierdzi, że to wina uczennic, iż są molestowane i gwałcone

2

Dyrektor szkoły podstawowej w Malmö, w której dochodzi do molestowania seksualnego dziewcząt ze strony muzułmańskich imigrantów, obwinia za to uczennice. Dzięki takiej postawie dyrektora doszło tam nawet do gwałtu.

Gdy doszło do serii przypadków molestowania seksualnego uczennic, wówczas dyrektor nakazał im, aby ubierały się tak, by nie wyglądały „erotycznie”.
14-letnie uczennice z tej szwedzkiej szkoły były narażone na szereg przypadków molestowania seksualnego przez młodych mężczyzn ze środowisk imigracyjnych.

Jeden z nich, 16-letni Ahmed został w końcu skazany za liczne przestępstwa seksualne: kilkakrotnie uderzał dziewczyny w pośladki, łapał je za piersi i próbował ściągnąć spódnice.

Gdy uczennice zgłosiły te przypadki dyrektorowi, ten stwierdził, że to ich wina. Powodem miał być fakt, że ubierają się nazbyt „sexy” i same się tego prosiły.

 5 października 2017 roku Sąd Rejonowy w Malmö skazał Ahmeda – za trzy przypadki molestowania seksualnego – na 50 godzin pracy w służbie młodzieżowej. Będzie on również musiał zapłacić po kilka tysięcy koron odszkodowania każdej dziewczynce – łącznie 47 400 koron.

Ale po tym wyroku Ahmed mógł dalej chodzić do tej samej szkoły. I dalej robił swoje. Ten 16-letni Arab jest obecnie podejrzany o zgwałcenie w szkole 14-latki, i w końcu został aresztowany. Nie wiadomo jednak na jak długo, i czy wkrótce znowu nie wróci do szkoły.

es


2 KOMENTARZE

  1. Młodzi rodowici Szwedzi powinni ich sprać raz a dobrze i cześć. Niestety, chyba zajęcia z genderowo-poprawno-polityczno-przyjmowania imigrantów czy cokolwiek oni tam mają i/lub srogie kary za „hate crime” skutecznie wygasiły wolę walki w ich krwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ