Poszukujemy złodziejki, która w jednym ze sklepów w galerii przy al. Witosa okradła młodą Turczynkę. Udając, że robi zakupy zabrała z jej plecaka portfel. Gdy kobieta zorientowała się, że nie ma portfela. Wtedy złodziejka rzuciła portfel na podłogę a następnie powiedziała okradzionej, że widziała podejrzaną osobę i wskazała drogę jej ucieczki. Gdy Turczynka wyszła ze sklepu, złodziejka wróciła po portfel. Osoby, które ją rozpoznają prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym VI komisariatu Policji. tel. (81) 535 46-61 lub 997. Informację można przekazać anonimowo.
Publikujemy nagranie z monitoringu sklepu z odzieżą, na którym widać dwie młode kobiety. Jedna z nich to obywatelka Turcji, która ogląda ubrania. W plecaku, który ma na sobie schowany jest portfel. Druga z kobiet widoczna na nagraniu tylko udaje, że robi zakupy. W rzeczywistości otwiera plecak i kilkakrotnie próbuje zabrać wartościowe przedmioty. W pewnej chwili Turczynka zorientowała się, że nie ma portfela. Wtedy złodziejka rzuciła portfel na podłogę pod wieszakiem z ubraniami. Następnie tłumaczy okradzionej, że widziała podejrzaną osobę i wskazuje drogę jej ucieczki. Gdy Turczynka wychodzi ze sklepu, złodziejka wraca po portfel. Do tego zdarzenia doszło w galerii przy al. Witosa.

    Do chwili obecnej tożsamość złodziejki nie została ustalona, dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc. Osoby, które ją rozpoznają prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym VI komisariatu Policji. tel. (81) 535 46-61 lub 997. Informację można przekazać anonimowo.
AF/KWP Lublin