Le Pen ujawnia kim jest Macron! Czy to przeważy szalę?

8
8233

1 maja, podczas wiecu w centrum wystawowym  Villepinte, w Paryżu, kandydatka Frontu Narodowego Marine Le Pen nie zostawiła suchej nitki na Emmanuelu Macronie: – To jest wróg ludu francuskiego, to kandydat światowej finansjery!- grzmiała podczas wiecu, którym wzięło udział 25 tysięcy jej zwolenników.

 Przekonywała też, że mimo przewagi jej konkurenta w sondażach, nic nie jest jeszcze stracone. Nawiązała  do Hillary Clinton, która  podczas wyborów prezydenckich w USA, też miała zdeklasować Donalda Trumpa. Na co wskazywało większość sondaży. I czego oczekiwała światowa finansjera.

– Macron też czuje się już prezydentem – zauważyła   Le Pen. – Jego też popiera światowa finansjera i usłużni wobec niej politycy.

Według najnowszych sondaży, w drugiej turze wyborów prezydenckich, na Emanuela Macrona (Naprzód!) chce głosować 60 procent wyborców. Natomiast na Marine Le Pen (Front Narodowy) 40 procent. Wybory odbędą się w najbliższą niedzielę 7 maja. Tego dnia poznamy nowego prezydenta Francji.

ex

 

 

8 KOMENTARZE

  1. Realiów francuskich nie znam za bardzo ale czytam mocno podpartą faktami powieść kryminalną „Lontano” . Trudno wyobrazić sobie, żeby w tak skorumpowanym kraju, w którym instytucje państwowe realizują interes grup lobbystycznych , cokolwiek się zmieniło. Marcon ma zostać prezydentem w celu zabezpieczenia interesów finansjery . Le Pen ma minimalne szanse

  2. Marcon? Może jeszcze makaron? Literówki się zdarzają ale w tytule należało by trzy razy sprawdzić przed publikacją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ