W czwartek Poznań stanie się stolicą nowych technologii. 200 uczestników, 7 czołowych ekspertów z branży i dziesiątki niespodzianek – te liczby mówią same za siebie. Wszystko za sprawą ogólnopolskiego wydarzenia Cloud & Datacenter Day Poznań #1.

19 stycznia w Starym Browarze odbędzie się pierwszy całodzienny meetup o tematyce będącej na styku datacenter z chmurą. Tematem przewodnim będzie Infrastructure as a Code. Organizatorzy gwarantują dawkę solidnej wiedzy oraz branżowe smaczki serwowane przez najwyższej klasy ekspertów. Prelegenci skoncentrują się na przekazaniu praktycznej wiedzy.

Na liście mówców znaleźli się: Danilo Poccia (reprezentujący firmę Amazon), Dariusz Porowski (Microsoft), Michał Kowalczyk (IBM) i Emil Wasilewski (Cloudeon). Nie zabraknie także lokalnych, poznańskich ekspertów: Grzegorz Grad (Allegro), Marcin Kaczmarek (Itelligence), czy Remigiusz Mikuła (GlaxoSmithKline). Dyskusja, networking, konfrontacja topowych narzędzi czy konkursy – to tylko niektóre z licznych atrakcji, które będą czekały na uczestników.

Spotkanie jest kierowane jest dla specjalistów z branży IT jak również studentów, którzy chcą zacząć przygodę z IT oraz firm działających w obszarze nowych technologii.

– Prawda jest taka, że dzisiaj się nie da się funkcjonować bez usług IT. Nawet szewc potrzebuje kasę fiskalną czy adresu email. No chyba, że mieszkamy na San Eskoabar 🙂 Wydarzenie stworzyliśmy z powodu chęci wymiany doświadczeń. W Polsce brakuje spotkania, skupiającego osoby z branży i reprezentujących różnych producentów i dostawców rozwiązań. Dzięki szerokiemu wachlarzowi prelekcji, uczestnicy będą mogli zapoznać się z dostępnymi usługami zarówno u swojego ulubionego dostawcy, jak i konkurencji – tłumaczy Jarosław Zieliński, organizator.

Każdy może stać się częścią tego spotkania. Event jest całkowicie bezpłatny. Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu, muszą się zarejestrować na stronie: https://www.meetup.com/Cloud-Datacenter-Day-Poznan/events/235647410/

– Poznań zgromadzi w czwartek najlepszych ekspertów z branży IT. Liczymy, że sukces pierwszej edycji sprawi, że projekt będzie kontynuowany i stanie się imprezą cykliczną – mówi Sławomir Stanek, organizator.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ