ny o magach, historie o czarnych damach, mnóstwo scenicznej magii i rockowego czarnoksięstwa na pewno nawiedzą każdego, kto wybiera się na jeden z trzech koncertów ikony światowego hard rocka. Legendarna formacja już za tydzień rozgrzeje do czerwoności Katowice, Poznań oraz Gdańsk.

Malownicze i charyzmatyczne Uriah Heep wystąpi w porywającym i niesamowitym show. Grupa kierowana od 1968 roku przez założyciela i gitarzystę Micka Boxa z dekady na dekadę kształtowała muzyczne schematy, zacierała granice oraz łamała stereotypy. Swoją twórczością wychodziła na barykady i zacierała bariery – torując sobie zasłużenie miejsce w tak zwanej wielkiej czwórce hard rocka.

Posiadają na swoim koncie dziesiątki utworów stanowiących kanon muzyki rockowej. Ich występy kipią żywiołowością i choć Panowie spędzili ze sobą na światowych scenach tysiące koncertów -chemii między nimi nie brakuje.

Lady in Black, July Morning, Easy Livin’, Gypsy, Rainbow Demon, Free And Easy… wymieniać by można długo, a litania tytułów to recepta na udany koncert. Tym bardziej, że większość twórczości Uriah Heep to same rockowe killery.

W ciągu trzech wieczorów w Polsce zabrzmią utwory-ikony, ballady uznane przez krytyków na całym świecie za najwybitniejsze w historii muzyki rockowej oraz być może… utwory nigdy nie grane w Polsce.

Uriah Heep + special Guest:
02.12.2016 – Katowice, Mega Club + special Guest: Lizard
03.12.2016 – Poznań, Klub B17-Inea Stadion + special Guest: Leash Eye
04.12.2016 – Gdańsk, Klub B90 + special Guest: Sautrus

Zobacz również: