Milionerzy

Wydawać się mogło, że programie Milionerzy widzieliśmy już dosłownie wszystko. Okazuje się jednak inaczej, a prawdziwe sceny, co tu dużo ukrywać, śmiechu rozegrały się podczas ostatniego odcinka. Uczestniczka usiadła przed Hubertem Urbańskim i dwukrotnie, w dość krótkim czasie się skompromitowała. Widzów zaszokował nie tylko jej poziom wiedzy (a raczej jego brak przy niektórych, dość banalnych pytaniach), jak i sposób „rozgryzienia” poszczególnych pytań. Zobaczcie szczegóły.

Ten odcinek Milionerów przejdzie do historii

Co ciekawe, od razu zaznaczmy, że uczestniczka show Milionerzy wygrała 40 tysięcy złotych. Dla wielu to jednak szok po tym, jaką wiedzę zaprezentowała. Zacznijmy jednak od początku.

Kłopoty Pani Karoliny rozpoczęły się przy pytaniu o popularną powieść Aleksandra Dumasa, a konkretnie o to, jaką bronią walczyli Atos, Portos i Aramis. Najpierw uczestniczka, ku zdziwieniu widzów przyznała, że nie jest to chyba popularna powieść, a następnie zaczęła rozważać, która z odpowiedzi może być prawidłowa. W pewnym momencie zauważyła, że nazwiska brzmią jakby z greki, więc całkiem prawdopodobne, że mogli walczyć… uwaga… włóczniami.

Ostatecznie skorzystała z koła ratunkowego, a konkretnie podpowiedzi publiczności. Widzowie wskazali zdecydowanie na odpowiedź B – szpady. I taka też, naturalnie, była prawdziwa odpowiedź, która pozwoliła uczestniczce pozostać w programie Milionerzy.

To jednak nie był dla niej przyjemny koniec tego pytania, a można śmiało rzec, że był to nawet początek kłopotów. Kolejne problemy nadeszły dość szybko. 

Uczestniczka programu Milionerzy odpadła na banalnym pytaniu o softshell, z którego chciała zrobić gorset.

Trzeba przyznać, że Pani Karolina udział w Milionerach zaliczy jednak do udanych. Ostatecznie wzięła ze sobą 40 tysięcy złotych. Może być zadowolona, bowiem dostarczyła widzom też sporej rozrywki. Część fanów Milionerów jest jednak zaszokowana, o czym możemy przekonać się czytając internetowe komentarze.

„Oglądałam myślałam że wyskoczę z fotela nie dlatego że nie wiedziała co to była za broń tylko jej analiza pytań doprowadzała do szału a już analiza królów Polskich przerosła wszelkie oczekiwania…nie wiem jak Wy ale mnie tak wkurzył ten odcinek ze odebrało mi chęci do oglądania…”, „no cóż powinna sie wstydzić nie wiedziała wielu rzeczy kompromitując się długim opowiadaniem bzdur na dodatek mówiła za dużo kradnąc czas innym użytkownikom” – czytamy na jednym z portali internetowych.

Zobacz również: