Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży pieniędzy i biżuterii. Wizerunek osób mogących mieć związek przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje kobiety proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przy ulicy Żytniej 36.

1

Policjanci z komendy z Woli z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy i biżuterii, gdzie łączna wartość strat to ok. 4.000 złotych, do której doszło w październiku tego roku przy ulicy Al. Jana Pawła II. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Każdy, kto rozpoznaje te kobiety  lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

3

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22 60 394-50, 22 60 371-87 albo w formie elektronicznej pisząc na adres oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

ms

Zobacz również: