Bioelixire to nowa marka na europejskim i polskim rynku kosmetycznym oferująca kosmetyki oparte wyłącznie o naturalne składniki aktywne oraz najnowocześniejszą technologię produkcji. Podstawą całej gamy kosmetyków Bio Elixire jest olej arganowy, jeden z najbardziej cenionych olejów na świecie. W dzisiejszym konkursie z tej serii do wygrania jest szampon i maska do włosów Argan Oil.

Szampon Argan Oil przeznaczony jest do pielęgnacji włosów osłabionych i matowych. Formuła Szamponu Argan Oil opiera się na synergicznym połączeniu unikalnego skład oleju arganowego z dodatkowymi składnikami aktywnymi, stymulującymi jego naturalne właściwości:  optymalne połączenie naturalnych składników aktywnych zawartych w szamponie Argan Oil gwarantuje regenerację włosów – przywrócenie im energii i blasku. Maska Argan Oil – regenerująca maska nawilżająca, dodająca objętości. Przeznaczona do pielęgnacji włosów zniszczonych, suchych i matowych. Intensywnie nawilża skórę głowy i włosy, regeneruje, nadaje włosom połysk, miękkość i objętość.

W dzisiejszym konkursie do wygrania jest 5 zestawów kosmetyków do włosów: szampon i maska Argan Oil Bio Elixire. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT) o treści: express.po kropce bioelixire oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 24 lipca.