Hipoalergiczne żele pod prysznic

0
292
 Wysypka, wypryski, nieprzyjemna suchość skóry i związane z nią uporczywe swędzenie, to objawy, z którymi niezwykle często borykają się osoby dotknięte alergią. Jednak można z nią skutecznie walczyć!
Wychodząc naprzeciw potrzebom osób doświadczających nieprzyjemnych symptomów alergicznych, polska marka Barwa wprowadziła na rynek hipoalergiczne żele pod prysznic przeznaczone dla każdego typu skóry: suchej, normalnej i wrażliwej. Polecane do codziennej pielęgnacji skóry całej rodziny. Wyróżniają je bogate składy, z dużą zawartością pantenolu, alantoiny i soku z aloesu. Wszystkie żele powstały na bazie mydła potasowego, które nie tylko skutecznie oczyszcza, ale przede wszystkim nie narusza naturalnej bariery ochronnej. Przebadane dermatologicznie pod kątem alergii skórnych i AZS.
W dzisiejszym konkursie do wygrania jest 5 zestawów hipoalergicznych żeli, w skład którego wchodzi: hipoalergiczny żel pod prysznic do skóry suchej z ekstraktem z lnu, żel do skóry normalnej z ekstraktem ze słonecznika i żel do skóry wrażliwej z ekstraktem z pszenicy. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT) o treści: express. po kropce barwa oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 10 lipca.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ