„Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” – pomóż wydać powieść

0

Prowadzono już wiele zbiórek na wydanie książek, ale rozpoczęta właśnie akcja jest jedyna w swoim rodzaju. Dziennikarz śledczy Krzysztof M. Kaźmierczak, autor opartej na faktach powieści kryminalnej „Krótka instrukcja obsługi psa” chce wydać jej ciąg dalszy – alternatywne zakończenie. Na dodatek ma ono być uzupełnione o coś unikalnego: nigdy niepublikowane dokumenty z czasów PRL nawiązujące do treści powieści.

Zbiórka na książkę pt. „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” prowadzona jest na stronie wspieram.to/zemsta i tam też znajdują się szczegółowe informacje na jej temat.
Wsparcie książki „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” to nie tylko okazja do udziału w ciekawym wydarzeniu. Wszyscy, którzy pomogą w wydaniu mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – do wyboru z bogatego zestawu przygotowanego przez autora. Są wśród nich propozycje limitowane i o szczególnym charakterze. Przykładowo można zdecydować jak będzie nazywała się jedna z osób występujących w powieści, wybrać kolor włosów bohaterki, a także spotkać się z autorem na kawie.
Na uwagę zasługuje dostępna wyłącznie przez pierwsze 5 dni akcji nagroda w formie zestawu dwóch książek („Krótka instrukcja obsługi psa” i „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta”) za zaledwie 39 zł, czyli 22% mniej niż podczas kolejnych dni akcji. I do tego znacznie poniżej cen rynkowych, bo sama „Krótka instrukcja obsługi psa” ma detaliczną cenę 34,9 zł. Co warte uwagi 39 zł za zestaw dwóch książek to cena ostateczna, bo uczestnicy akcji nie ponoszą kosztów przesyłki.

KrzysztofMKazmierczak_duze1
„Krótka instrukcji obsługi psa” to dynamicznie, po reportersku napisany kryminał oparty na motywach prawdziwej zbrodni, której ofiarą padł dziennikarz Jarosław Ziętara. Powieść rekomendują znani autorzy książek – Vincent V. Severski (autor serii powieści „Nielegalni”) i Piotr Pytlakowski (dziennikarz, pisarz i scenarzysta). Była prezentowana i recenzowana w wielu mediach m.in. w Onecie, Rzeczpospolitej, Super Expressie, Newsweeku, Gazecie Polskiej i przez blogerów książkowych. Powieść jest pozytywnie, często wręcz entuzjastycznie, odbierana przez recenzentów i czytelników. Jak wyjaśnia autor, Krzysztof M. Kaźmierczak, to właśnie w wyniku rozmów z czytelnikami powstał pomysł stworzenia ciągu dalszego powieści z podtytułem „Zemsta”, który jest jej swoistym alternatywnym zakończeniem.
W akcji na wspieram.to/zemsta można wziąć udział bez ryzyka, gdyż to wielokrotnie sprawdzona platforma zbiórek. Wspierający nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat, a w razie niepowodzenia zbiórki mają zagwarantowany zwrot pieniędzy.

Trzej pisarze, autorzy polskich bestsellerów kryminalnych: Łukasz Orbitowski, Vincent V. Severski i Mariusz Zielke zdecydowali się popierać jako ambasadorzy wydanie ciągu dalszego powieści Krzysztofa M. Kaźmierczaka „Krótka instrukcja obsługi psa” o podtytule „Zemsta”. Społecznościowa akcja na ten cel prowadzona jest na stronie wspieram.to/zemsta od początku lipca br. Tam też znajdują się rekomendacje ambasadorów zachęcające do udziału w zbiórce.

Łukasz Orbitowski jest autorem sześciu powieści, ostatnią z nich jest „Inna dusza”. W roku 2016 otrzymał Paszport Polityki. Był dwukrotnie nominowany do nagrody Nike. Prowadzi na antenie TV Kultura program „Dezerterzy”.

Vincent V. Severski, a właściwie pułkownik Włodzimierz Sokołowski, to były oficer wywiadu. Jest autorem bestsellerowej trylogii szpiegowskiej „Nielegalni”, „Niewierni”, „Nieśmiertelni”, a wkrótce czwartej części „Niepokorni”.

Mariusz Zielke to były dziennikarz śledczy, obecnie autor powieści sensacyjnych i kryminalnych m.in. „Wyrok” (pierwszego polskiego thrillera finansowego), „Sędzia” i „Człowiek, który musiał umrzeć”.

Dotąd udało się zebrać 80 proc. kwoty potrzebnej na realizacje pierwszego celu akcji. Jeśli uda się uzyskać więcej – nakład książki „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” zostanie zwiększony. Ponadto zostanie do niej dołączony specjalnie przygotowany broszurowy dodatek na temat aktualnego stanu sprawy śledztwa i procesu odnośnie głośnego zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. To właśnie na jego motywach oparty jest kryminał „Krótka instrukcja obsługi psa”.

Wszyscy uczestnicy zbiórki na wspieram.to/zemsta uzyskują za udzielone wsparcie nagrody, w większości książkowe. Jako pierwsi będę też mogli otrzymać ciąg dalszy powieści, na rzecz wydania której prowadzona jest akcja społeczna.

Link do akcji: https://wspieram.to/zemsta

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ