W poniedziałek, 30 maja o godzinie 22:20 w TVP Polonia gościć będzie Pierwsza Dama polskiej piosenki, Irena Santor. Rozmowa z niezwykłą polską artystką, laureatką nagrody TVP Polonia „Artysta bez granic”, Ireną Santor o historii opolskiego festiwalu, który rozpoczyna się już w najbliższy piątek, 3 czerwca.
Irena Santor po raz pierwszy wystąpiła na deskach opolskiego Amfiteatru w 1966 roku, z miejsca podbijając serca jury i widzów. Piosenką „Powrócisz tu” zdobyła nagrodę w kategorii „Premiery”.
Ponadto w programie „Halo Polonia” wystąpi aktor Cezary Pazura – opowie o planach wyreżyserowania filmu „Czego pragną mężczyźni, czyli seks w małym mieście”. Z kolei z mecenasem Piotrem Kaszewiakiem porozmawiamy o pomyśle zrównania płac w UE. Czy Polacy mogą liczyć na takie same stawki, pracując sezonowo w krajach UE? Opowiemy też o wymianie kulturalnej między Polską a… Tajlandią.
Muzycznym gościem magazynu będzie zespół Sand’N’Grace.

 

„Halo Polonia” od poniedziałku do piątku o godzinie 22:20 w TVP Polonia. Powtórki programu o godz. 4:50 i następnego dnia o 11:35

„Halo Polonia” do obejrzenia także na www.halopolonia.tvp.pl

fot.PR

Zobacz również: