Nie da się ukryć, że świat według Gazety Wyborczej jest mocno alternatywny wobec rzeczywistości. W tym świecie Żołnierze Wyklęci to zbrodniarze, a TW Bolek jest bohaterem. Jest na to kolejny dowód: „Wałęsa przesłuchany w IPN. Zanegował autentyczność teczki Bolka.” – obwieściła GW.
– Toż to segregator, a nie teczka! – zawołał – Nie jezdem Bolek, tylko Bulek. Jak Komorowski! – wycedził przez zęby, opuszczając siedzibę IPN. Po takim oświadczeniu dowody zblakły, a teczka (segregator) rozsypała się w proch. Zdaniem nielicznych to cud, który potwierdza nieskalaność Lecha W. No i pozamiatane! Teraz pozostaje tylko znaleźć dowody na to, że Kiszczak i Kiszczakowa byli w PiS od wielu lat, i zagadka rozwiązana! Swoją drogą podziwiam tych esbeków, którzy pieczołowicie sfałszowali kilkaset stron materiałów na Bolka, aby nigdy ich nie wykorzystać.
Jednak moim zdaniem, po wizycie tego pana w IPN powinni sprawdzić, czy nie brakuje kartek w teczce (segregatorze) Bolka? Warto też prześledzić w segregatorach Totalizatora Sportowego autentyczność rzekomych wygranych Lecha W. Dziwnym trafem zbiegały się one z okresem współpracy TW Bolka z SB. Bolek 100 razy z rzędu wygrał w totolotka, podobnie jak Paweł Piskorski w kasynie. Taki mieli fart! I nagle się urwał?
– Kiedy potrzebowałem, to wygrywałem. Teraz nie wygrywam – los tak mi płaci!- żali się Wałęsa. Chociaż, czy na pewno tak jest? Ostatnio 20 milionów padło w Węgrowie, skąd wywodzi się Danuta Wałęsa.
Nasi czytelnicy zapewne nie mają tyle szczęścia. Łatwiej będzie trafić, który cytat należy do Lecha Wałęsy: „Sfałszowali mój podpis, ja niczego nie podpisałem\”, „Podpisałem coś, ale nie wiem co\”, „Podpisałem, bo prosił mnie o to esbek, który zgubił pieniądze na auto\”, „To esbecy pisali te donosy i kwitowali za mnie pieniądze\”, „Niczego nie podpisałem, oni mój podpis wzięli z umowy o pracę”.
Odpowiedzi prosimy nie wysłać do redakcji, lecz do Lecha Wałęsy. Może ufunduje jakąś nagrodę?
To są ostatnie godziny jego pięciu minut. Widzę to jasno na białym – jak mawia bohater tej historyjki.
Leo

Zobacz również: