Zapraszamy 11 kwietnia do Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki (ul. Spółdzielcza 9), na występ Ireneusza Krosnego „Mowa ciała”.

Ireneusz Krosny tworzy autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. „Mowa ciała”, to najnowsza i zdecydowanie najbardziej oryginalna premiera w dorobku Ireneusza Krosnego. Po raz pierwszy program składa się z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle, gwarantowanej zabawy za sprawą zupełnie nowych scenek pantomimicznych, mamy również okazję poznać różne tajniki mima – jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma itd. Możemy również dowiedzieć się o tym, co mówią nasze ciała w codziennym życiu (a nawet jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).

Bilety na wydarzenie w przedsprzedaży w cenie 35 zł (w dniu wydarzenia 45 zł) można nabyć w kasie Kina Centrum Kultury (ul. Spółdzielcza 9, kasy/rezerwacje tel. 22 734 79 44, kino@centrumkultury.eu), w Internecie na portalach: biletyna.pl,ticketpro.pl oraz w sieciach salonów: Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju. Zamówienia grupowe (powyżej 20 osób, 5 % rabatu) oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit, +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl.

Dla naszych Czytelników ma dwa podwójne zaproszenia na występ Ireneusza Krosnego „Mowa ciała”

Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: express. po kropce ireneuszkrosny oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 9 kwietnia, do godz. 12.00.

 

Zobacz również: