„Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego” – chciałby się zmienić powiedzenie myśląc o tym duecie. Marcin Prokop i Dorota Wellman są jedną z bardziej lubianych prezenterów, nie tylko w TVN, ale w całej telewizji.

Ten duet to chyba jedyna taka para, która w historii emitowania programów śniadaniowych nie zaliczyła żadnej wtopy, o którą jak wiadomo nieraz nie trudno, patrząc na innych prowadzących. Marcin Prokop i Dorota Wellman kilku ładnych lat niezmiennie prowadzą program śniadaniowy Dzień Dobry TVN i spokojnie możemy przyznać, iż są oni jedną z najbardziej lubianych par prowadzących. Patrząc na formułę programu, wiemy że para prowadzących zmienia się co tydzień, po czym się zapętla. Dlatego też nie zawsze możemy zobaczyć ich na ekranie.

Mimo to prezenterzy również pojawiają się w tym czasie także w innych programach. Marcin Prokop prowadzi między innymi „Mam Talent”. Jednak jak przyznają fani, osobno to już nie jest to samo. Widać , że znajomi po fachu darzą się ogromną sympatią również prywatnie, o czym świadczy chociażby ostatnio dodane przez Marcina Prokopa zdjęcie na Instagramie.

Marcin Prokop i Dorota Wellman „parą” TVN

Wstawione ostatnio zdjęcie przez Marcina zdjęcie spotkało się dużą aprobatą. Zwłaszcza czytając opis pod fotografią, który bezsprzecznie brzmiał jak tekst do dobrego przyjaciela. Obserwatorzy jego Instagrama zgodnie przyznali, że jest to dowodem nie tylko tego, że spełniają się oni zawodowo, ale i, tak jak wspomnieliśmy, prywatnie. Zgodziła się z nimi również jedna z gwiazd polskiej sceny muzycznej.

„Boże ale miałam zamułkę u Was ostatnio. Chciałam tyle powiedzieć ale zmiotła mnie Twoja i Doroty zajebistość i Wszystko trwało tak krótko. Moje trzy oddechy 😳❤️” – pisała Natalia Przybysz, która gościła niedawno na kanapie DDTVN.

 Jak wspomnieliśmy fani są zgodni co do dobranego duetu Doroty i Marcina. Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy na ten temat. A z niemal 500 kilka okazało się naprawdę bardzo trafionych.

„Bez Was, CCTVN nie istnieje!”

„Dwoje inteligentnych i zawsze z humorem, moich ulubieńców”

„Wasz duet, to edycja limitowana”

„Najlepszy duet w całej historii ogólnoświatowej telewizji! Dowcip, inteligencja i dystans do siebie!”

„DDTVN bez Doroty i Marcina to już nie Dzień Dobry”

Zobacz również: