Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” to program, który porwał serca milionów widzów. Telewizja Polska emituje własnie siódmy sezon „Rolnika”, a Marta Manowska i uczestnicy kolejny raz doświadczają sporo emocji – od łez radości przez smutek i gorycz. Dwa ostatnie określenia idealnie pasują do tego, co wydarzyło się w domu jednego z uczestników obecnej edycji „Rolnika”. Aż trudno uwierzyć, że ta historia naprawdę miała miejsce.

Siódmy sezon „Rolnik szuka żony” w obliczu dramatu uczestnika

Wszyscy fani „Rolnika” mają powody do zadowolenia. W końcu ruszył tak długo wyczekiwany przez nich siódmy sezon programu rozrywkowego TVP. Okazuje się jednak, że entuzjazm został nieco przyćmiony w momencie, w którym jeden z uczestników opowiedział o wręcz dramatycznej sytuacji w swoim domu. Po niejednej twarzy spłynęły łzy…

Mowa o panu Józefie, który w pierwszym odcinku zaskoczył fanów odważnymi wymaganiami co do idealnej kandydatki na żonę. Wiekowy już bohater „Rolnik szuka żony” przyznał, że dla niego u kobiety liczy się wygląd, a on sam kocha seks i właśnie tego oczekuje po udziale w popularnym show. Swoim wyznaniem mógł wywołać nieco uśmiechu na twarzach telewidzów.

Nikt jednak nie spodziewał się historii, którą opowie pan Józef w kolejnym odcinku „Rolnika”. Okazuje się, że 66-latek stracił kontakt z najbliższą rodziną, a wszystko przez… udział w programie. 

„Rodzina się ode mnie odwróciła. Mama powiedziała jak możesz, tyle wstydu” – opowiada Marcie Manowskiej pan Józef.

Jak się jednak okazuje, to nie jedyny dramat związany z najbliższymi pana Józefa. 66-letni uczestnik programu „Rolnik szuka żony” kilkanaście lat temu stracił żonę, która odeszła wkrótce po zdiagnozowaniu nowotworu. Jak widać, życie nie jest dla niego usłane różami. Kto wie, może po wielu latach poszukiwań, w końcu u jego, nie ma co tu ukrywać, wymagającego boku, pojawi się jakaś kobieta?

Zobacz pozostałe wiadomości

Zobacz również: