Z usług profesjonalnych kosmetyczek korzysta coraz więcej panów. Chcą coraz lepiej wyglądać, pozbyć się mankamentów skóry, zrelaksować, poprawić samopoczucie.

Na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków dla panów. Mają one odpowiednio dobrane składniki i specjalnie lżejszą konsystencję niż te dla pań. Panowie nie lubią czuć na swojej skórze warstwy kosmetyku.
Gabinety kosmetyczne dysponują dużą gamą zabiegów dla panów.

Moja propozycja dla mężczyzn.
Polecam regularne oczyszczanie skóry. Nie wiąże to się absolutnie z żadnym wyciskaniem. Są to zabiegi w obecnym czasie bardzo przyjemne. Pozwalają natomiast pozbyć się grubego, niepotrzebnego naskórka blokującego właściwą pracę skóry. podczas zabiegu skóra zostaje oczyszczona z nieczystości i zbędnych zalegań. Dostarczamy jej przy okazji niezbędnych składników odżywczych. Staje się rozświetlona, zdrowa.
Panowie borykający się z różnymi formami trądziku, mogą liczyć na pozbycie się tego problemu. Skóra z problemem blizn potrądzikowych też zostanie odpowiednio potraktowana. Blizn można się pozbyć. Na pewno trądzik czy blizny nie znikną po jednej wizycie ale jest to obecnie możliwe. Ważne, aby nie dopuścić do dużego spustoszenia na skórze. Wczesne wizyty i oczyszczenie skóry pomagają temu.
Dużym problemem u panów są rozszerzone naczynka krwionośne i nadmierna wrażliwość skóry. Regularne wizyty u kosmetyczki zapobiegną czy zlikwidują ten problem.
Panowie, tak jak panie, zauważają problem starzenia się skóry. Dla nich jest też duży wachlarz zabiegów likwidujących zmarszczki i bruzdy. Począwszy od zabiegów delikatnych, zmuszających skórę do wzmożonej pracy (odżywianie, nawilżanie), do zabiegów „bardziej mocnych”, takich jak mezoterapia. Zabiegi te pomagają pozbyć się bruzd i głębokich zmarszczek.
Kosmetyczka ukierunkuje podczas wizyty właściwą pielęgnację domową. Często problemy skóry występują na życzenie z niewiedzy i błędów pielęgnacyjnych.
Pielęgnacja domowa dla panów jest bardzo ważna. W codziennej pielęgnacji należy unikać środków na bazie alkoholu. Bardzo ważne jest stosowanie specyfików nawilżających i ochronnych. Wszelkie preparaty do golenia też należy dobierać stosownie do potrzeb i typu skóry. Panowie powinni nakładać kremy odżywcze na noc i koniecznie pamiętać o kremach pod oczy. Ta partia skóry u panów najbardziej ulega przesuszeniu i szybko pojawiają się zmarszczki.

Reklamy

Zobacz również: