Ewa Krawczyk nie radzi sobie

Kilka dni temu pisaliśmy o zamieszaniu po śmierci Krzysztofa Krawczyka. O jego żonie, w niezbyt przychylny sposób wypowiedział się były członek zespołu Trubadurzy, Marian Lichtman. Mało tego, między Lichtmanem, a Ewą Krawczyk miało nawet dojść do słownej przepychanki podczas pogrzebu Krawczyka. Teraz wdowa po muzyku zamieściła poruszający apel. „Błagam cię, daj nam spokój” – czytamy.

Ewa Krawczyk w poruszającym apelu po śmierci męża

O zamieszaniu z Ewą Krawczyk, Marianem Lichtmanem i Andrzejem Kosmalą rozpisywaliśmy się w tym tekście. Sprawa ma jednak swój dalszy bieg, a wszystko za sprawą poruszającego wpisu na Facebooku, który popełniła właśnie Ewa Krawczyk.

„Marian Lichtman, ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość twojego mieszania się w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala.” – czytamy. Na tym jednak Ewa Krawczyk nie poprzestała.

Mój mąż przed tobą mnie ostrzegał bo zawsze wynosiłeś do gazet, co się dzieje u nas w domu. Krzysztof Junior nagrał piękną płytę z ojcem. A ja jemu krzywdy nigdy nie zrobię. Rozmawiałam z moim mężem o tym. Płacę od 15 lat za niego alimenty na jego dziecko i nadal będę to robić, opłacam fundusz emerytalny i jego mieszkanie i opłaty. Wszystko co się należy synowi dostanie, ale to jest proces, który trwa. Sprawami mojego męża zajmuje się nadal Andrzej Kosmala. A ciebie błagam, odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę.” – czytamy dalszą część wpisu Ewy Krawczyk.

Najbardziej wzruszająca jest ostatnia część wpisu, a konkretnie kilka zdań na zakończenie, którymi Ewa Krawczyk wręcz błaga Mariana Lichtmana o spokój. „Okaż serce, skoro się uważasz za przyjaciela, bo oni tak nie robią! Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian, błagam Cię: daj nam spokój! Tobie i rodzinie dużo zdrowia! Ewa Krawczyk.” – napisała wdowa po Krzysztofie Krawczyku.

źródło: Facebook, mat. prasowe

  1. Tak mieszka Hanna Lis. Gwiazda pokazała swoje luksusowe gniazdko
  2. Monika Zamachowska zdradza kulisy rozstania z mężem. O tym nie miał pojęcia nikt
  3. Dr Sutkowski nie przebiera w słowach. Wskazuje winnych obecnej sytuacji pandemicznej

Zobacz również: