Monika Richardson

Ten wywiad może wstrząsnąć polskim show biznesem. Monika Zamachowska zdradziła kulisy rozstania ze swoim mężem. Jeśli to, co wyznała dziennikarka jest prawdą, to delikatnie mówiąc, Zbigniew Zamachowski „ma wiele za uszami”.

Monika Zamachowska skrytykowała byłego ukochanego

Minęło około kilkunastu tygodni od oficjalnego rozstania małżeństwa Zamachowskich. Aktor wyprowadził się ze wspólnego mieszkania, a dziennikarka raz po raz dawała upust swoim emocjom publikując wymowne posty w mediach społecznościowych. Spekulowano, iż Zbigniew zostawił Monikę Zamachowską dla innej kobiety. Jednak mało kto przypuszczał, iż kulisy rozpadu związku gwiazd są dużo bardziej zaskakujące.

Była gospodyni „Pytania na śniadanie” udzieliła wywiadu jednemu z popularnych tygodników. Zamachowska wyznała kilka, dość zaskakujących i do tej pory nieznanych faktów dotyczących małżeństwa z aktorem.

Chyba mało kto mógł przypuszczać, iż Zbigniew Zamachowski nie był wcale tak idealnym partnerem jakby się wydawało. „Bycie zakochaną przez dziesięć lat było niezwykle męczące, bo jednostronne.”, „Byłam w szoku. (…) mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczki (…). Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości.” – przyznała Monika Zamachowska.

Jednak to nie najmocniejsze zarzuty pod adresem aktora. Dziennikarka wyjawiła, iż jej małżonek dopuścił się zdrady. „Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach. (…) oczywiście szukam winy w sobie, szukam uzasadnienia, jak mogło do tego dojść, że za chwilę będę potrójną rozwódką. Zmarnowałam nam trochę życia.” – szczerze wyznała Monika Zamachowska.

Zbigniew Zamachowski nie był ideałem

Oprócz tego, zdaniem byłej prezenterki TVP, Zbigniew Zamachowski nie mógł zaakceptować tego, że dzieci Moniki mieszkają z nimi pod jednym dachem. Sporym problemem było dla aktora również to, iż jego ukochana chętnie dzieli się ich życiem prywatnym z mediami. „Od początku tego związku ja chyba lepiej radziłam sobie z faktem, że jesteśmy osobami publicznymi.” – nie kryje Zamachowska.

Wszystko wskazuje jednak na to, iż kobieta nie straciła chęci do życia. Monika Zamachowska mówi wprost, iż jest otwarta na nowe uczucie. Mało tego, wie jaki powinien być jej wymarzony partner. „Takiego, który zna swoją wartość, który nie ma problemu ani ze swoją duchowością, ani seksualnością, ani ze sferą zawodową. Kogoś, kto umie rozmawiać o najtrudniejszych sprawach tak, żeby nie ranić.”opisuje Monika.

Źródło: Wprost

  1. Dr Sutkowski nie przebiera w słowach. Wskazuje winnych obecnej sytuacji pandemicznej
  2. Drugi skutek uboczny AstraZeneki? Biją na alarm. Europejska Agencja leków bada sprawę
  3. Kierowca Służby Ochrony Państwa pod wpływem alkoholu. Spowodował stłuczkę i… odjechał

Zobacz również: