źródło: Instagram

Agnieszka Kotońska jest kojarzona przez Polaków przede wszystkim jako gwiazda stacji TTV. Fani show „Googlebox. Przed Telewizorem” z pewnością znają gwiazdę bliżej, jednak niewielu z nich wie coś więcej o jej życiu prywatnym. Kotońska udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o trudach wczesnego macierzyństwa.

Agnieszka Kotońska urodziła syna jeszcze, kiedy uczęszczała do szkoły. Dajan, którego również widujemy na ekranie telewizora pojawił się na świecie, gdy miała ona 16-lat. Kotońska wypowiedziała się na temat temat w ostatnio udzielonym wywiadzie dla serwisu dziendobry.tvn. W rozmowie z Oskarem Netkowskim zdradziła szczegóły swojego nastoletniego życia. Odpowiedziała też na pytanie czy nie planuje drugiej ciąży.

Agnieszka Kotońska w rozmowie o życiu prywatnym

Dla czujnego oka widza wiele rzeczy z życia prywatnego gwiazd programu Googlebox nie umyka. Jednak są rzeczy na temat, których bohaterowie się nie wypowiadają. Poza kamerami programu Agnieszka Kotońska opowiedziała o sobie nieco więcej. Co ważne kilkukrotnie podkreślała, że niczego nie żałuje. Zwłaszcza, że do dziś jest w szczęśliwym związku z ojcem Dajana.

Nie powiem, że było łatwo, bo nie było. Gdyby nie moi rodzice, teściowie, to mogłoby być niewesoło. My chodziliśmy wtedy do szkoły, nagle pojawił się mały Dajanek. Trzeba było Dajanka podrzucać od jednej babci do drugiej. My wtedy nie byliśmy małżeństwem. Moi rodzice powiedzieli, że mamy dać sobie czas, żeby sprawdzić, czy my do siebie pasujemy, żebyśmy się dotarli – opowiadała Kotońska.

Kotońska stwierdziła, iż niezwykle dużo zawdzięcza swoim rodzicom, a także teściom. Skoro tak się stało, to trzeba to życie wziąć w swoje ręce – miała powiedzieć wówczas mama Kotońskiej. Podkreśla ona również, że nie popiera ona wczesnego macierzyństwa, jednak kiedy już tak się stanie, zgadza się ze słowami swojej mamy. Wspomina, że musiała szybko wydorośleć i wiele rzeczy poświęcić. Dodaje jednak, że miała duże szczęście.

Wiele osób pisało do mnie, że też miały taki przypadek w rodzinie, że szybko zostali rodzicami. Oni zostali wyrzuceni z domu. U mnie też mogło się wydarzyć różnie, ale rodzice wyciągnęli pomocną dłoń – powiedziała na dowód swoich słów.

Czy Kotońska myśli o drugim dziecku?

Agnieszka Kotońska doczekała się już wnuka. Chłopiec o imieniu Tymon ma już 4,5 roku. I wygląda na to, że chce się ona skupić na pomocy w jego wychowaniu, bo jasno mówi, że nie planuje dzieci.

Byłabym mega szczęśliwa, ale nie planuję dzieci. Wyrosłam z tego i nie planuję. Nie wiem, czy Internet by to zniósł, te nagłówki: „Kotońska w ciąży, stara baba w ciąży”. Ale już nie planujemy więcej dzieci. Gdyby tak się wydarzyło, to podjęłabym wyzwanie w wieku 45 lat – powiedziała.

źródło: teleshow.wp.pl/dziendobry.tvn

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda „Królowych Życia” kusi obfitym biustem. Internauci są zniesmaczeni
  2. Justyna Kowalczyk w ciąży. Po tym zdjęciu ruszyła lawina spekulacji, teraz wszystko się potwierdziło
  3. Stockinger oddał matkę do domu opieki. „Ona, by zajmować się rodziną, poświęciła karierę, a nawet całe życie”

Zobacz również: