Hanna Lis i jej apartament

Niewątpliwie Hanna Lis żyje w wyjątkowym miejscu. Nie dość, że otacza ją oryginalnie urządzona przestrzeń, to jeszcze całość jest dość luksusowa. Prawdopodobnie niejeden z nas chciałby zamieszkać w tak komfortowym apartamencie jak dziennikarka. 

Hanna Lis uwiła sobie wygodne gniazdko

Wydaje się, iż była gwiazda telewizji chętnie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Co jakiś czas Lis publikuje na Instagramie zdjęcia, które pokazują w jak stylowym mieszkaniu żyje. Trzeba przyznać, że apartament dziennikarki prezentuje się zachwycająco.

Co ciekawe, Hanna Lis mieszka w samym sercu Warszawy. Przypomnijmy, iż przeniosła się do niego z willi w Konstancinie. Chociaż apartament jest urządzony w nowoczesnym stylu, to mimo tego mieszkanie jest wygodne i sprawia wrażenie przytulnego. Na pewno uwagę zwracają wysokie sufity, oryginalna sztukateria i kryształowe żyrandole.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Warto dodać, iż w tych pięknych wnętrzach dziennikarka nie mieszka sama. Towarzyszą jej ukochane koty, a od niedawna adoptowany pies. „Dobry wieczór, nazywam się Ramen (matka uznała, że wyglądam z lekka azjatycko, a że wszystko kojarzy się jej z żarciem, to dała mi takie głupie imię). Zostałem adoptowany dzięki @kudlaty_kumpel i na razie jest mi tu całkiem fajnie, choć koty przede mną uciekają (nie rozumiem ich, serio, chcę się tylko pobawić).” – napisała o swoim nowym milusińskim na Instagramie gwiazda.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Dziennikarka stworzyła własną dżunglę w środku Warszawy

Oprócz wspomnianych dekoracji, innymi elementami, które dodają mieszkaniu Lis uroku są liczne kwiaty doniczkowe. Jest ich naprawdę sporo. Z pewnością soczysta zieleń pozytywnie wpływa na samopoczucie gwiazdy. Hanna nazwała je nawet „swoją miejską dżunglą”. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Bez dwóch zdań, ważnym elementem w apartamencie gwiazdy jest sporych rozmiarów biblioteczka. Na regałach dostrzeżemy m.in. książki kucharskie, a także biografie znanych osób. Poza tym, na półkach znajdują się bibeloty, które Lis przywiozła ze swoich zagranicznych wojaży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Źródło: Instagram

  1. Monika Zamachowska zdradza kulisy rozstania z mężem. O tym nie miał pojęcia nikt
  2. Dr Sutkowski nie przebiera w słowach. Wskazuje winnych obecnej sytuacji pandemicznej
  3. Nowe fakty w sprawie śmierci 3-letniej dziewczynki. Można było tego uniknąć?

Zobacz również: