nie żyje małżeństwo
zdjęcie ilustracyjne, Policja.pl

Do prawdziwej tragedii doszło w województwie Zachodniopomorskim. Nie żyje czteroosobowa rodzina – dwoje rodziców i dzieci. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Znamy szczegóły.

Dwoje rodziców i ich dzieci nie żyją

„Samochód osobowy wpadł do Zalewu Kamieńskiego w Dziwnowie (woj. zachodniopomorskie).” – informuje Polsat News, powołując się słowa rzecznika komendanta wojewódzkiego PSP kpt. Tomasza Kubiaka.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 12:30, a samochód, który po wpadnięciu znajdował się około 7 metrów pod wodą, udało się wydobyć dopiero około godziny 15:00. Nikt nie przeżył. Według wstępnych ustaleń, w samochodzie miały znajdować się trzy osoby. Okazało się, że są cztery ofiary – dwoje rodziców oraz ich dzieci.

„Samochód osobowy miał wyjechać z ulicy Szosowej, a następnie przeciąć ulicę Wybrzeże Kościuszkowskie, przejechać przez teren wyłączony z ruchu i wpaść do wody.” – przekazał szczegóły Polsat News. Nie wiadomo, dlaczego auto nie skręciło, tylko pojechało prosto na wyłączony teren, a w konsekwencji wpadło do wody. To w tej chwili wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

https://twitter.com/mspirsar/status/1366022637923819525

„Według policji teren w miejscu wypadku jest zabezpieczony przed wjeżdżaniem pojazdów słupkami z łańcuchami. Najprawdopodobniej auto przerwało zabezpieczenia i wpadło do kanału łączącego Zalew Kamieński z Bałtykiem.” – przekazuje Polsat News.

źródło: Polsat News, PAP

  1. Od poniedziałku w Biedronce promocje, jakich dawno nie było. Ceny zwalają z nóg
  2. Strzelanina na stacji Orlen. Co wydarzyło się w nocy? Do sieci wyciekło nagranie (ZOBACZ)
  3. Wymowna reakcja Justyny Żyły po sukcesie Piotra. Spadły na nią gromy. Zobaczcie
  4. Horngacher rzucił się na Piotra Żyłę. Wiadomo, co powiedział naszemu skoczkowi
  5. TVP Info przekazało smutne informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz

Zobacz również: