Rosjanie zabili sportowca

Smutne informacje obiegły całe środowisko mediów. Nie żyje Lech Tylutki. Był wieloletnim dziennikarzem Gazety Lubuskiej, a w przeszłości także korespondentem Polskiej Agencji Prasowej.

Nie żyje dziennikarz Lech Tylutki

Informacja pojawiła się na łamach Gazety Lubuskiej, której zasłużonym dziennikarzem był Tylutki. Wkrótce także smutną wieść potwierdziło TVP Info. Lech Tylutki miał 68 lat. Wiadomo co było przyczyną śmierci.

„Śmierć zaskoczyła Go w ukochanym miejscu, czyli w górach . Przyczyną był prawdopodobnie zawał. Znajomi, przyjaciele są wstrząśnięci niespodziewaną informacją. Był tak pełen życia, miał wiele planów…” – czytamy na łamach Gazety Lubuskiej.

Lech Tylutki ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie i studia podyplomowe z dziennikarstwa. To właśnie z tym drugim fachem związał całe swoje życie. Był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej, a przez ostatnie lata pracował dla Gazety Lubuskiej jako dziennikarz terenowy.

„Kochał życie, sport i gotowanie. To ostatnie wychodziło mu znakomicie, miał dobrą rękę do kuchni. I oczywiście narty to było coś więcej niż pasja, to była miłość. Leszek miał wiele planów. Nosił się z zamiarem wydania zbioru swoich tekstów. Pisał również limeryki. Miały ukazać się drukiem.” – wspominają Tylutkiego koledzy i koleżanki z Gazety Lubuskiej.

źródło: TVP Info, Gazeta Lubuska

  1. Zrobili to na parkingu. Jakimowicz pocałował Ogórek na pożegnanie (FOTO)
  2. Wymowna reakcja Justyny Żyły po sukcesie Piotra. Spadły na nią gromy. Zobaczcie
  3. Strzelanina na stacji Orlen. Co wydarzyło się w nocy? Do sieci wyciekło nagranie (ZOBACZ)

Zobacz również: