Justyna Żyła i Piotr Żyła
Justyna Żyła i Piotr Żyła, zdjęcie ilustracyjne, fotomontaż, Instagram

Wczoraj Piotr Żyła dokonał czegoś wspaniałego. Zdobył Mistrzostwo Świata na skoczni normalnej. Stawiany w cieniu Dawida Kubackiego i Kamila Stocha, „Wiewiór” dwukrotnie wyskoczył jak z katapulty i nie miał sobie równych na skoczni w Oberstdorfie. Wszystko uwieńczyła jego szaleńcza radość, ale na sukces Piotra zareagowała także jego była żona Justyna Żyła. Wygląda na to, że nie byłaby sobą, gdyby nie dolała oliwy do i tak już trudnych relacji pomiędzy byłymi małżonkami.

Justyna Żyła reaguje na sukces Piotra. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Wszyscy liczyliśmy na to, że Dawid Kubacki powalczy o obronę mistrzowskiego tytułu, ale stało się tak, że to Piotr Żyła wyskakał złoto. I pięknie, i wspaniale, bo zasłużył jak mało kto. „Oj oj, ojojoj.” – możemy skwitować jego słowami. Obok sukcesu Piotra obojętnie nie przeszła jego była żona, Justyna Żyła. Zobacz poniżej, co zamieściła w swoich mediach społecznościowych wczoraj, ale to nie wszystko. Dzisiaj dodała kolejny post, który też publikujemy poniżej.

Tuż po zakończeniu konkursu Justyna Żyła wrzuciła do relacji na Instagramie zdjęcie swojej córki, czytającej książkę dla dzieci. Jak spekuluje Teleshow WP, Justyna Żyła nie tylko nie pogratulowała byłemu mężowi sukcesu, ale takim zdjęciem chciała za wszelką cenę udowodnić, że nie interesują ją skoki narciarskie. Wymowna jest także strona, na której otwarta jest książeczka. Widzimy na niej dzieci, którzy obserwują kłócących się rodziców. Przypadek?

Instagram

Na Justynę za takie zdjęcie spadły gromy ze strony Internautów ale też plotkarskich portali. Sama nie została obojętna wobec takiej reakcji i dzisiaj na swoim Instagramie zamieściła kolejną relację, w której gęsto się tłumaczy. Zobaczcie poniżej.

„Wiele osób uważa, że jestem zobowiązana do publicznych gratulacji byłemu mężowi sukcesu – nie muszę publikować gratulacji pod publiczkę. Ilekroć gratulowałam mu sukcesów zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itp. Dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie.” – zareagowała Justyna Żyła.

Instagram

Sportowa Polska oszalała po sukcesie Piotra Żyły. Jego obecna partnerka, Marcelina Ziętek rozpłakała się, a film zamieściła na Instagramie. „Tyle szczęścia” – napisała Marcelina krótko po emocjonalnym nagraniu tuż po triumfie Piotra Żyły.

Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebywałe. Poprosił ją o założenie maseczki w sklepie, a kobieta poszła na całość
  2. Wzruszające słowa Igi Świątek po zwycięstwie w Adelaide. Zwróciła się do kibiców po polsku!
  3. Ile zarabia Kurski? Opozycja ujawnia kwoty, przez 3 lata tylko rosły

Zobacz również: