maseczka w sklepie

Jedni wierzą w koronawirusa, drudzy nie. Część osób stosuje się do obostrzeń nakładanych przez poszczególne rządy, a inni je lekceważą, twierdząc, że to z góry ukartowany plan. Jednak to co wydarzyło się w supermarkecie, kiedy jeden z pracowników postanowił poprosić kobietę o założenie maseczki przeszło najśmielsze oczekiwania. Nagranie wideo w błyskawicznym tempie obiega Internet. Publikujemy je także u nas.

Kobieta zrobiła to, kiedy pracownik poprosił ją o założenie maseczki w sklepie

Nagranie możesz zobaczyć na końcu tego artykułu. To był zwyczajny dzień. Po jednym z supermarketów przechadzało się sporo klientów. Jednak w pewnym momencie obsługa sklepu zauważyła, że kobieta nie ma na ustach ani nosie maseczki. Poproszono ją o założenie bądź też opuszczenie sklepu. Wówczas wydarzyło się coś niespodziewanego.

Kobieta uniosła sukienkę… zdjęła stringi i założyła je… jak maseczkę na twarz. Szokujące nagranie obiega Internet z prędkością błyskawicy. Wszystko wydarzyło się z jednym ze supermarketów w Republice Południowej Afryki. Po tym incydencie w sklepie wywiązało się spore zamieszanie. Część klientów zaczęła krytykować zachowanie kobiety, wymachiwać rękoma. Nie wiemy jednak, jak te sceny potoczyły się dalej, bowiem w pewnym momencie nagranie się ucina.

W komentarzach pod nagraniem dostrzegamy mnóstwo słów krytyki. Co tu dużo mówić, nieodpowiedzialne zachowanie kobiety zostało napiętnowane przez Internautów. Wygląda więc na to, że pomysłowość w tym przypadku nie poszła w parze ze zdrowym rozsądkiem.

źródło: The Daily Star Zambia, Facebook

  1. Ekspert nie ma wątpliwości. Te osoby koniecznie trzeba zaszczepić. Wskazuje o kogo chodzi
  2. Wzruszające słowa Igi Świątek po zwycięstwie w Adelaide. Zwróciła się do kibiców po polsku!
  3. Dramat w amerykańskim szpitalu. Lekarze upuścili noworodka. Wszystko się nagrało
  4. Polscy naukowcy znaleźli kolejne mutacje koronawirusa. Ilość przeraża. Co o nich wiemy?
  5. Wpadł w szał podczas teleturnieju. Zdemolował studio, bo nie znał odpowiedzi

Zobacz również: