Do tragicznej sytuacji doszło w jednym z amerykańskich szpitali. Nowo narodzona Morgan nie miała najlepszego doświadczenia pierwszy raz widząc naz świat. Lekarze upuścili dziewczynkę zaraz po porodzie.

Zaznaczmy, że w szpitala istnieje specjalna procedura jak powinno się postępować z noworodkami. Personel medyczny powinien go przestrzegać za wszelką cenę. W wielu szpitalach jest stały nadzór nad całym „procesem” w postaci nagrań wideo.

Niestety zdarzają się przypadki, w których kamera rejestruje sytuacje jakie nie powinny mieć miejsca. Tak było i w tym przypadku. Po nagraniu można wywnioskować, iż zawiódł zwyczajnie pośpiech.

[irp]

Nagranie ze szpitala trafiło do sieci

Film został podobno nakręcony przez ojca dziecka Derrica. Na nagraniu dokładnie widać, jak personel medyczny upuścił dziewczynkę. Na szczęście dziecko nie spadło z dużej wysokości, ponieważ wylądowało stojącym nad nim łóżeczku. Spadło jednak na głowę, który jest u noworodków niezwykle wrażliwa.

Matka dziecka po zdarzeniu musiała zostać w szpitalu niemal 2 tygodnie. Dziewczynka uderzając w szpitalną gondolę nie obeszła się bez obrażeń. Przynajmniej tak twierdzi matka dziecka.

Malutka Morgan miała wylew dokomorowy 1. stopnia po lewej stronie mózgu. Nie jest to jednak pewne czy u dziecka powstały takie obrażenia w konsekwencji upadku. Istnieje możliwość, iż dziewczynka już się z tym urodziła.

„Szpital Dignity Health Chandler Regional Medical Center oświadczył, że traktuje tę sprawę niezwykle poważnie i wyjaśni, jak mogło do tego dojść” – donosi portal popularne.pl.

[irp]

Zobacz również: