Do tragicznej sytuacji doszło w jednym z amerykańskich szpitali. Nowo narodzona Morgan nie miała najlepszego doświadczenia pierwszy raz widząc naz świat. Lekarze upuścili dziewczynkę zaraz po porodzie.

Zaznaczmy, że w szpitala istnieje specjalna procedura jak powinno się postępować z noworodkami. Personel medyczny powinien go przestrzegać za wszelką cenę. W wielu szpitalach jest stały nadzór nad całym „procesem” w postaci nagrań wideo.

Niestety zdarzają się przypadki, w których kamera rejestruje sytuacje jakie nie powinny mieć miejsca. Tak było i w tym przypadku. Po nagraniu można wywnioskować, iż zawiódł zwyczajnie pośpiech.

ZOBACZ!  Zgwałcił jego córkę. Ojciec nie czekał na wyrok, sam wymierzył sprawiedliwość

Nagranie ze szpitala trafiło do sieci

Film został podobno nakręcony przez ojca dziecka Derrica. Na nagraniu dokładnie widać, jak personel medyczny upuścił dziewczynkę. Na szczęście dziecko nie spadło z dużej wysokości, ponieważ wylądowało stojącym nad nim łóżeczku. Spadło jednak na głowę, który jest u noworodków niezwykle wrażliwa.

Matka dziecka po zdarzeniu musiała zostać w szpitalu niemal 2 tygodnie. Dziewczynka uderzając w szpitalną gondolę nie obeszła się bez obrażeń. Przynajmniej tak twierdzi matka dziecka.

Malutka Morgan miała wylew dokomorowy 1. stopnia po lewej stronie mózgu. Nie jest to jednak pewne czy u dziecka powstały takie obrażenia w konsekwencji upadku. Istnieje możliwość, iż dziewczynka już się z tym urodziła.

„Szpital Dignity Health Chandler Regional Medical Center oświadczył, że traktuje tę sprawę niezwykle poważnie i wyjaśni, jak mogło do tego dojść” – donosi portal popularne.pl.

ZOBACZ!  Zatrzymano kierowcę karetki. Szaleńczy rajd z alkoholem w tle

Zobacz również: