Orlen strzały
Youtube, Pixabay, fotomontaż ilustracyjny

Wszystko wygląda jak sceny z amerykańskiego kina, ale wydarzyło się naprawdę. Na stacji Orlen padły strzały po tym, jak kierująca samochodem kobieta postanowiła zdemolować stację benzynową. Film już obiegł Internet, a wiele wątpliwości pozostawia także reakcja policji. 

Na Orlenie padły strzały. W nocy kobieta chciała zdemolować stację (WIDEO)

Nagranie publikujemy na końcu artykułu. Całą sprawę opisał portal miastokolobrzeg.pl, a wszystko rozegrało się na stacji benzynowej Orlen w Rymaniu. „Do zdarzenia doszło dziś w nocy na stacji benzynowej Orlen w Rymaniu. Na chwilę obecną udało się ustalić, że z niewiadomych przyczyn 37 – letnia kobieta kierująca pojazdem marki BMW cofnęła a następnie dodając gazu wjechała z całym impetem na teren sklepu.” – czytamy.

Na miejscu byli funkcjonariusze policji, którzy zostali wezwani przez obsługę już prędzej – prawdopodobnie dlatego, że już wcześniej kobieta zaczęła się zachowywać agresywnie. Po wjeździe w drzwi sklepowe, kobieta wycofała samochodem i postanowiła uciekać. W tym momencie policjant zaczął oddawać w jej kierunku strzały. Celował prawdopodobnie w opony.

Kiedy to nie poskutkowało, policjant podbiegł do samochodu i próbował wybić szybę, ale kobieta nie zrezygnowała z próby ucieczki. Ostatecznie jednak udało się ją ująć. „Kierująca była trzeźwa, została jej pobrana krew do badań. Świadkowie twierdzą, że kobieta już wcześniej zachowywała się irracjonalnie.” – czytamy na portalu miastokolobrzeg.pl.

Sprawę wyjaśnia teraz policja, która wystosowała specjalny komunikat: „Obecnie wyjaśniamy przyczyny zachowania kobiety, która autem zdemolowała stację paliw. Stwarzając tym samym realne zagrożenie dla przebywających tam osób. W trakcie interwencji policjanci wykorzystali broń palna i oddali kilka strzałów do uciekającego auta. Kobieta została później zatrzymana. Nikt podczas tego zdarzenia nie ucierpiał. Kobieta trzeźwa, została jej pobrana krew do badań.” Nagranie z zajścia możecie zobaczyć poniżej.

źródło: Miasto Kołobrzeg, Youtube

  1. Wymowna reakcja Justyny Żyły po sukcesie Piotra. Spadły na nią gromy. Zobaczcie
  2. Niebywałe. Poprosił ją o założenie maseczki w sklepie, a kobieta poszła na całość
  3. Ile zarabia Kurski? Opozycja ujawnia kwoty, przez 3 lata tylko rosły

Zobacz również: