Biedronka

Biedronka raz po raz kusi klientów cenowymi okazjami. Popularny dyskont planuje rozpocząć marzec z wysokiego C, dlatego też przygotował całe serie promocji. Ceny, co tu dużo mówić, wręcz zwalają z nóg. Zobacz, jakie produkty zostaną przecenione.

Świetne promocje od 01.03 w Biedronce

W Biedronce w nadchodzącym tygodniu przecenione zostanie mięso, owoce, słodycze ale też wiele artykułów dla gospodarstwa domowego. Warto też przypomnieć o profitach dla posiadaczy karty Moja Biedronka. „Przy zakupie produktów biorących udział w promocji, z kartą Moja Biedronka, Uczestnik może otrzymać voucher o wartości 50% ceny zapłaconej za te produkty.” – czytamy na stronie popularnego dyskontu.

Owoce i warzywa

W sekcji świeżych owoców i warzyw znajdziemy przeceny nawet o 50%. Taka promocja od 1.03 do 3.03 będzie obowiązywać na pomarańcze deserowe (2,99 zł za kg) oraz pomidory śliwkowe (2,99 zł za 500 g opak.) Także w tych dniach o 46% taniej, a konkretnie 7,99 zł za kilogram zapłacimy za winogrono różowe. O 37% przecenione od pierwszego do trzeciego marca zostaną z kolei mandarynki luz (4,99 zł za kg).

Mięso

Ciekawie wyglądają też promocje na mięso. Szynka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo z Krainy Mięs od 1 do 3 marca zostanie przeceniona o 46% na każdym kilogramie, co oznacza cenę 8,49 zł. I tutaj uwaga – bowiem ta promocja dotyczy wyłącznie posiadaczy karty Moja Biedronka. Przy zakupie dwóch opakowań Kiełbasy Śląskiej z Krainy Wędlin, za drugie zapłacimy aż 90% taniej! To oznacza cenę 5,49 zł za jedno opakowanie przy zakupie dwóch. Gramatura to 550 g, a oferta obowiązuje od 1 aż do 6 marca lub do wyczerpania zapasów.

Inne produkty

Biedronka przecenia także Masło Polskie firmy Mlekovita. Oferta skierowana jest dla posiadaczy karty Moja Biedronka. Przy zakupie trzech opakowań, zapłacimy o 44% taniej. Konkretnie 3,33 zł za 200 g masło.

Świetną okazję można wyrwać także na proszek do prania E. W Biedronce 5,85 kg karton, który wystarcza na około 90 prań będzie kosztował 25,99 zł. Oferta obowiązuje od 1 do 6 marca lub standardowo – do wyczerpania zapasów. Można wybrać proszek do tkanin białych lub do koloru, albo też oba rodzaje.

To jeszcze nie wszystkie promocje, jakie przygotowała portugalska sieć. Gazetka promocyjna na nadchodzący tydzień znajduje się pod tym linkiem.

źródło: Biedronka

  1. Wymowna reakcja Justyny Żyły po sukcesie Piotra. Spadły na nią gromy. Zobaczcie
  2. Strzelanina na stacji Orlen. Co wydarzyło się w nocy? Do sieci wyciekło nagranie (ZOBACZ)
  3. Horngacher rzucił się na Piotra Żyłę. Wiadomo, co powiedział naszemu skoczkowi

Zobacz również: