Robert Janowski

Z pewnością minęło już sporo czasu odkąd Robert Janowski zakończył swoją przygodę z TVP. Mimo tego, były gospodarz teleturnieju „Jaka to melodia” zabrał głos w sprawie sytuacji w telewizji publicznej, a dokładnie w temacie swoich dawnych kolegów i koleżanek z pracy. Trzeba przyznać, że jego słowa są dość wymowne.

Prowadzący show „Jaka to melodia” atakuje

Przypomnijmy, iż Robert Janowski rozstał się z TVP po niemalże 20 latach pracy. Bez wątpienia nastąpiło to w dość nieprzyjemnych okolicznościach. Jak donosiły media, ówczesny gospodarz programu „Jaka to melodia” nie chciał zgodzić się na proponowane przez władze stacji zmiany w formule show.

Po tym niespodziewanym odejściu, gwiazdor kilkukrotnie wypowiadał się na temat tego, co dzieje się u jego dawnego pracodawcy. Jak nie trudno się domyślić, nie były to miłe słowa. Właśnie pojawił się kolejny, krytyczny wpis gwiazdy show „Jaka to melodia”.

Tym razem, Robert Janowski bez żadnych ogródek zaatakował nie tylko TVP, ale również swoich byłych współpracowników. Co ciekawe, punktem zapalnym okazał się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zacznijmy od tego, że dawny prowadzący program „Jaka to melodia” umieścił na swoim Instagramie wpis, w którym zachwala działalność WOŚP. „Gorące, piękne, dobre SERCA zalały cały Świat na czerwono! Kolor miłości” – rozpływał się w zachwytach Janowski.

Janowski nie przebiera w słowach

Jednakże gwiazdor nie omieszkał przy okazji skrytykować telewizji publicznej. Stacji Jacka Kurskiego oberwało się za przemilczenie 29. finału WOŚP. „Włączyłem na chwilę Telewizję, kiedyś Publiczną. Przeraziłem się. Zerknąłem na koleżanki i kolegów, dawniej z tej samej stacji, którzy tam jeszcze są – cisza! Nic o Jurku, nic o jego Świątecznej Pomocy. Żadnego serca w klapie garnituru, na sukience, szaliku, dłoni. Jakby nie istniał! On, jego Orkiestra, jego pomoc.” – grzmiał Robert Janowski.

Oprócz tego, były gospodarz show „Jaka to melodia” zaatakował również swoich kolegów z telewizji publicznej. „Znam większość koleżanek i kolegów z mojej dawnej pracy. I nie mogę uwierzyć, że… Co się stało z Wami? Gdzie Wy jesteście? Jak tak można?”, „Nie zagrali z Fundacją WOŚP. Wybrali dyrygenturę Prezesa! Tak bardzo mi smutno, żal i… wstyd! Co się z Wami stało? Gdzie Wy jesteście? Jak tak można?” – punktował wokalista.

Na koniec, warto zaznaczyć, iż pośród licznych głosów poparcia dla słów Janowskiego, pojawiły się także krytyczne opinie w stosunku do postawy prezentera. Niektórzy internauci zarzucili gwieździe, że to nie fair atakować TVP, dzięki któremu zarobił setki tysięcy złotych. A Wy co sądzicie na ten temat?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już tego nie ukryje. Edyta Górniak przyłapana przez dziennikarzy
  2. Nie uwierzycie. Ostre słowa Rydzyka o Kaczyńskim. Puściły mu nerwy w audycji na żywo
  3. Uczestnik „Sanatorium Miłości” przechytrzył widzów? Fani na tropie podstępu
  4. Rodzice zginęli na oczach 5 latki. Niewyobrażalna tragedia
  5. Smutna przeszłość Szurkowskiego. Mało kto wiedział o rodzinnej tragedii

Zobacz również: