Edyta Górniak

Edyta Górniak kolejny raz zaskoczyła opinię publiczną. Wiele wskazuje na to, że gwiazda polskiej muzyki w końcu znalazła nieco szczęścia w życiu prywatnym. Oto co udało się ustalić dziennikarzom.

Edyta Górniak ceni sobie dyskrecję mężczyzny

Niewątpliwie Górniak należy do jednych z największych gwiazd polskiego show-biznesu. W związku z tym, życie prywatne diwy od wielu lat znajduje się w centrum zainteresowania opinii publicznej.

Niestety, jak dotąd Edyta Górniak nie miała szczęścia w miłości. Jednak jak donoszą dziennikarze, wokalistka znalazła w końcu kogoś, z kim uwielbia spędzać czas. Co najważniejsze, ów mężczyzna zdobył serce piosenkarki tym, iż nie wykorzystuje łączącej ich relacji do promowania swojej osoby.

Z pewnością zastanawiacie się kim jest nowy przyjaciel diwy. Otóż okazuje się nim być Dawid Zawadzki, który był instruktorem przygotowującym piosenkarkę do egzaminu na prawo jazdy. Przypomnijmy, iż Edyta Górniak zdobywała umiejętności kierowcy na oczach całej Polski, będąc bohaterką programu „My Way”.

Co ciekawe, jeszcze w trakcie emisji audycji pojawiły się informacje o rzekomym romansie gwiazdy polskiej muzyki i instruktora. Jednakże relacja miała nie przetrwać próby czasu. Tymczasem, dziennikarze ujawnili, iż Edyta Górniak i Dawid Zawadzki spotykają się nadal.

Okazuje się, że para jest widywana razem na Podhalu. To właśnie tam od pewnego czasu rezyduje Edyta. „W ostatni weekend Dawid z ogromnym bukietem róż przyjechał aż z Poznania do Edyty na Podhale. Chodzili razem po Zakopanem, potem było ognisko i pyszne pierogi z karczmy. Dawid zaprosił też Edytę na kulig, a potem ona zabrała go do swoich przyjaciół górali. Świetnie się razem bawili, bardzo się lubią i utrzymują ze sobą cały czas kontakt od zakończenia programu „My Way”. Dawid uwielbia Edytę i jest wprost oczarowany jej wrażliwością, urodą i kobiecością. Ona zaś uważa go za swojego dobrego przyjaciela. Tą dyskrecją właśnie ujął Edytę. I tym, że nie wykorzystuje znajomości z nią” – wyjawia informator portalu.

Źródło: Plotek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potworna tragedia znanego dziennikarza. W trzy dni pochował oboje rodziców
  2. Owsiak kolejny raz zaatakował TVP. Bardzo ostre słowa lidera WOŚP
  3. Smutna przeszłość Szurkowskiego. Mało kto wiedział o rodzinnej tragedii
  4. Biedroń donosi na Polskę do Komisji Europejskiej. „Potrzeba wszczęcia kolejnej procedury wobec Polski”
  5. Czy Królowa Elżbieta II zaszokuje świat? Plotki przybierają na sile

Zobacz również: