Wiadomości TVP Danuta Holecka

Telewizja Polska od miesięcy gromadzi wokół siebie wiele kontrowersji. Przeciwnicy publicznego nadawcy zarzucają TVP brak obiektywizmu albo wręcz wspieranie rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz bezpardonowe ataki na opozycję. Dlatego też paski z Wiadomości TVP stały się obiektem wielu drwin, komentarzy a także inspiracją do tworzenia sztuki. Tak można nazwać piosenkę, którą napisał i zaśpiewał Paweł Kieler. Youtuber bije rekordy popularności. Wystarczyło kilkadziesiąt godzin, by jego utwór trafił do milionów odbiorców.

Piosenka nt. Wiadomości TVP bije rekordy popularności

Portal Youtube to najpopularniejsza platforma wideo na świecie. Przekonał się o tym Paweł Kieler, do tej pory anonimowy wokalista, komik czy Youtuber (kto wie, jak go określić?). Mężczyzna postanowił sobie zakpić z pasków Wiadomości TVP. Zrobił to z taką ironią, że od razu zyskał poklask. Jego wideo zostało już odtworzone prawie milion razy, a wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek.

„Piosenka utworzona z napisów na paskach Wiadomości TVP. Film powstał w celach humorystycznych” – napisał Kieler pod wideo, które zatytułował „Gdyby Wiadomości były piosenką”. Piosenkę możecie odsłuchać poniżej.

Trzeba przyznać, że młody mężczyzna ma niezłe poczucie humoru. Bowiem piosenka spodobała się nawet fanom Wiadomości TVP. Cały czas podczas trwania utworu możemy w lewym górnym narożniku podziwiać paski, które pojawiły się podczas głównego programu informacyjnego Telewizji Polskiej.

Co ciekawe to jeszcze nie koniec. Dlatego, że do tej pory mało znany Youtuber zapowiedział, że wkrótce sparodiuje także „Pytanie na Śniadanie”. Z pewnością chce iść za ciosem sukcesu parodii Wiadomości TVP. Wydaje się jednak, że może to być bicie głową w szklany sufit. Wszak, Wiadomości budzą najwięcej kontrowersji, dlatego też piosenka zyskała taką popularność. Czy uda się to przy okazji innych programów? Szczerze wątpimy, ale za pomysł należą się brawa. A Wy co sądzicie o takich parodiach?

  1. Te kobiety przesadziły z powiększaniem ust. Ale wiocha, tylko się śmiać (ZDJĘCIA)
  2. Marcelina Zawadzka przeżywa osobistą tragedię? Jednoznaczny wpis gwiazdy
  3. Książę Karol poniżony przez Meghan Markle i Harry’ego. Podłość to mało powiedziane
  4. Ojciec Rydzyk padł ofiarą oszustów. Założyciel Radia Maryja nie zapomni tego do końca życia

Zobacz również: