powiększanie ust

Powiększanie ust staje się coraz popularne. Co ciekawe, nie tylko wśród młodszych kobiet, ale i tych nieco bardziej zaawansowanych wiekowo. Problem jednak pojawia się w tym momencie, kiedy przesadzimy z zabiegami czy kwasem hialuronowym. “Wary”, bo tak potocznie nazywane są nadmiernie powiększone, wyglądające nienaturalnie usta stają się pośmiewiskiem. Tak stało się w przypadku kobiet, których zdjęcia prezentujemy w naszej galerii zdjęć.

Przesadziły z powiększaniem ust

Panie z poniższej galerii zdjęć przesadziły i to bardzo. Zalecamy odstawić kubki z kawą, herbatą czy czymkolwiek innym, bowiem możecie parsknąć śmiechem i to nie raz.

[ngg src=”galleries” ids=”19″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Wiele kobiet pragnie mieć piękne i zmysłowe usta. Dlatego też decyduje się na korektę ich naturalnego wyglądu. Kluczem do wymarzonych efektów jest wybór odpowiedniej kliniki i lekarza, który wstrzyknie w usta odpowiednią ilość kwasu hialuronowego. Wizyta u samozwańczych kosmetologów często kończy się tragedią. Niektóre kobiety na własne życzenie powiększają usta do niebotycznych rozmiarów i wyglądają, co tu dużo mówić, jak wyglądają – każdy widzi.

Królowe tandety? Można odnieść takie wrażenie. Powiększanie ust, o ile już na nie się zdecydujemy, powinno przynieść naturalne efekty, które uzyskujemy najczęściej delikatną ilością kwasu. Napompowane do niebotycznych rozmiarów usta wyglądają, co tu dużo mówić, nie tylko bardzo nieestetycznie, ale wręcz żałośnie.

Co o tym myślicie? Który z zaprezentowanych powyżej efektów cudu kosmetologii estetycznej zasługuje Waszym zdaniem na miano “królowej tandety”? Nasza faworytka to zdecydowanie numer 1 oraz numer 3. Dawno nie widzieliśmy aż tak bardzo powiększonych ust. Aż sobie zadajemy pytanie, czym kierowały się te kobiety? Ciężko, żeby dla kogokolwiek taki wygląd nosił choćby znamiona estetycznego… ale jak to się mówi, o gustach i guścikach się nie dyskutuje.

  1. Policja bije na alarm. Uważaj na te sms-y, mogą słono kosztować!
  2. Widzowie „The Voice of Poland” w szoku. TVP zdecydowała się na kolejne drastyczne kroki
  3. W grę wchodzi godzina policyjna. Rzecznik rządu o nowych obostrzeniach
  4. Marcelina Zawadzka przeżywa osobistą tragedię? Jednoznaczny wpis gwiazdy

Zobacz również: