Marcelina Zawadzka

Można rzec, że wszyscy fani „Pytania na Śniadanie” tęsknią za Zawadzką. Na razie nie wiadomo, kiedy Marcelina Zawadzka wróci na antenę TVP, bowiem najpierw musi uporządkować swoje prywatne sprawy, o których ostatnio rozpisywały się wszystkie portale internetowe. Teraz jednak wygląda na to, że Zawadzka ma kolejny powód do zmartwień. Gwiazda zamieściła poruszający wpis, a wszyscy zwracają uwagę zwłaszcza na jedno słowo.

Marcelina Zawadzka przeżywa osobisty dramat?

Powiedzieć, że po ostatnim wpisie Marceliny Zawadzkiej ruszyła lawina spekulacji, to jakby nie powiedzieć nic. Wszyscy zastanawiają się o co chodzi, w poruszających słowach, czarno-białym zdjęciu i jeszcze jednej rzeczy, która szczególnie przykuła uwagę, uważnych obserwatorów na Instagramie gwiazdy.

Sprawę jako pierwsi dostrzegli dziennikarze Gali, którzy czytając komentarze internautów, sugerują, że Marcelina Zawadzka mogła stracić babcię. Część internautów jest jednak bardziej wstrzemięźliwa w swoich komentarzach lub po prostu dopytuje, co się stało. Niektórzy sugerują też, że babcia Marceliny Zawadzkiej może znajdować się w złym stanie.

„Do każdej chwili uśmiechaj, Na dzień szczęśliwy nie czekaj, Bo kresu nadejdzie czas, Nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiechaj się” – to część wpisu, który na Instagramie zamieściła Marcelina Zawadzka.

O czym pisze Zawadzka?

Pod zdjęciem czujni internauci wypatrzyli hashtag #grandma, czyli po prostu babcia po angielsku. To może sugerować, śmierć lub kłopoty zdrowotne babci Zawadzkiej. Choć sama gwiazda nie powiedziała tego wprost, to część internautów jest wręcz pewna.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Człowieczy los nie jest bajką, ani snem. Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem. Człowieczy los niesie z soba, żal i łzy. Pomimo to można los zmienić w dobry, lub zły. Uśmiechaj się, Do każdej chwili uśmiechaj, Na dzień szczęśliwy nie czekaj, Bo kresu nadejdzie czas, Nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiech odsłoni przed tobą siedem codziennych cudów świata. Tęczowym mostem zapłonie nad dniem, co ulata. Marzeniom skrzydeł doda, wspomnieniom urody. Pomoże strudzonemu pokonać przeszkody… Uśmiechaj się, Do każdej chwili uśmiechaj, Na dzień szczęśliwy nie czekaj, Bo kresu nadejdzie czas, Nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiechaj się 🖤🖤🖤 #annagerman #bestsong #my #grandma 🙏 #blackandwhite #justlikelife Dziękuję za zdjęcia @lukaszfilipowski_ #nature #withoutmakeup #thankful #gratitude

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Smutny cytat, a także czarno-białe zdjęcia, na których Zawadzka ma nietęgą minę mogą sugerować najgorsze. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie.

  1. Ojciec Rydzyk padł ofiarą oszustów. Założyciel Radia Maryja nie zapomni tego do końca życia
  2. Edyta Górniak kpi z pandemii. Znany lekarz mocno odpowiada piosenkarce
  3. Watykan publikuje raport. Jan Paweł II wiedział o grzechach kardynała?

Zobacz również: