The Voice of Poland

Wielbiciele programu “The Voice of Poland” nie kryją zaskoczenia. Taka sytuacja nie miała miejsca jeszcze nigdy w historii talent show. Nie mamy wątpliwości, że decyzja TVP będzie jeszcze bardzo długo komentowana. Co takiego zrobili włodarze telewizji publicznej, a przede wszystkim, dlaczego tak postąpili?

Rewolucja w “The Voice of Poland”

W tej chwili TVP emituje 11. edycję muzycznego talent show. Średnia oglądalność programu w poprzednich latach oscylowała wokół 2 milionów widzów. Wydaje się, że w przypadku obecnej odsłony jest podobnie. Tym bardziej, że na fotelach trenerskich zasiadają barwne osobowości polskiego show-biznesu: Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z grupy “Afromental”.

Okazuje się jednak, że kontrowersyjne decyzje jurorów czy też drobne sprzeczki między nimi to nie jedyne rzeczy, które wprawiły widzów w zdumienie. Właśnie wyszło na jaw, że 11. edycja “The Voice of Poland” będzie diametralnie różnić się od poprzednich. Wszystko z powodu kontrowersyjnej decyzji podjętej przez TVP.

“Telewizja Polska z powodu obostrzeń w walce z pandemią COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo osób obecnych podczas nagrania, zdecydowała o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków 11. edycji programu. Odcinki będą nagrywane bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa” – dowiadujemy się z oficjalnego Instagrama “The Voice of Poland”.

Komentarze odnośnie decyzji TVP w sprawie muzycznego show

Oczywiście oświadczenie TVP wywołało lawinę komentarzy. Dla części osób taki krok jest zupełnie niezrozumiały. “Jednego nie rozumiem. Skoro program jest nagrywamy, to co to zmieni jeśli będzie na żywo czy nie. I tak uczestnicy, trenerzy, i cała produkcja musi być na miejscu. Aaaa rozumiem, trzeba oklaski podłożyć w montażu” – żali się internauta. “Ważne, że edycja będzie trwać do końca. Pamiętam jak było na Wiosnę z TTBZ i TzG. Najlepsza decyzja jaką można było podjąć przy bieżącej sytuacji” – jeszcze inni przyjęli tę decyzję z pełnym zrozumieniem.

A Wy co sądzicie o takiej drastycznej zmianie w formacie “The Voice of Poland”? Popieracie wspomnianą modyfikację? Czy też sądzicie, że spowoduje tylko niepotrzebne narzekania widzów na decyzje, które zamiast nich będą podejmować od teraz trenerzy?

  1. Te kobiety przesadziły z powiększaniem ust. Ale wiocha, tylko się śmiać (ZDJĘCIA)
  2. Policja bije na alarm. Uważaj na te sms-y, mogą słono kosztować!
  3. W grę wchodzi godzina policyjna. Rzecznik rządu o nowych obostrzeniach
  4. Zakpił z Wiadomości TVP. Jego film bije rekordy popularności (WIDEO)
  5. Książę Karol poniżony przez Meghan Markle i Harry’ego. Podłość to mało powiedziane

Zobacz również: