Król Karol III
fot. Instagram

Smutne wiadomości dotarły z Wysp Brytyjskich. Zdaniem mediów Książę Karol został okrutnie potraktowany przez swojego młodszego syna Harry’ego i jego małżonkę, Meghan Markle. Mało tego, na skutek nieprzyjemnej sytuacji mieli ucierpieć także seniorzy rodu Windsor, czyli Królowa Elżbieta II i jej mąż Książę Filip.

Książę Karol został niegodnie potraktowany

O tym, że Książęta Sussex sprawili i nadal sprawiają brytyjskiej rodzinie królewskiej sporo kłopotów wie niemal każdy. Jednak najnowsze wieści są naprawdę szokujące. Okazuje się, iż Książę Karol został poniżony przez Harry’ego i Meghan Markle. Co takiego zrobili rudowłosy wnuk królowej i jego żona?

Chodzi o najmłodszego wnuka Księcia Walii. Książę Karol nie widział Archiego od niemal 12 miesięcy. Oczywiście jest to związane z panującą epidemią oraz ogromną odległością dzielącą Wielką Brytanię od Stanów Zjednoczonych. Jednak jest jeden szczegół. Chociaż w ciągu minionego roku Książę Harry dwukrotnie gościł w Londynie, to ani razu nie zabrał ze sobą swojego syna. Co gorsza, nie ma widoków na poprawę sytuacji, gdyż Sussexowie zdecydowali się spędzić zbliżające się Boże Narodzenie za oceanem.

Dziennikarze twierdzą, że Książę Karol bardzo tęskni za Archi’em. Zresztą podobnie jak pradziadkowie chłopca, czyli królowa i jej małżonek. Nastroje w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie są najlepsze, gdyż wszyscy mają świadomość, iż: „królowa i książę Filip już mogą go nigdy nie zobaczyć, a to by była dopiero katastrofa.” Chodzi oczywiście o sędziwy wiek Elżbiety II i jej męża.

Jak sugeruje znawca brytyjskiej monarchii Phil Dampier, wspomniany problem może rozwiązać tylko Meghan Markle. To ona musi wyrazić zgodę na przyjazd męża z Archi’em do Wielkiej Brytanii. Póki co, szanse na to są znikome.

Meghan Markle i Harry zignorowali błagania ojca

Świadczyć o tym może nieprzyjemna sytuacja do której miało dojść latem tego roku. Harry planował odwiedzić swojego ojca w jego szkockiej posiadłości. Razem z rudowłosym księciem miał przyjechać jego synek. Niestety, Meghan Markle storpedowała zamierzenia wnuka królowej i do spotkania ostatecznie nie doszło. Tym co bulwersuje najbardziej jest fakt, że Książę Karol jest aż tak zdesperowany, iż podobno błagał Sussexów, aby pozwolili mu się zobaczyć z Archi’em.

Chyba przyznacie sami, że sytuacja jest oburzająca. Harry i Meghan ignorując błagania ojca niejako poniżyli go. Z pewnością jest to przykre z dwóch powodów. Po pierwsze, Książę Karol to przyszły król Wielkiej Brytanii i należy mu się szacunek. Po drugie, 71-latek jest tatą Harry’ego, który wielokrotnie, rzekomo nawet teraz, wspierał Sussexów finansowo.

źródło: Plejada

  1. Kolejny sekret Księżnej Diany ujrzał światło dzienne. Mało brakowało, a nie poślubiłaby Księcia Karola
  2. Ojciec Rydzyk padł ofiarą oszustów. Założyciel Radia Maryja nie zapomni tego do końca życia
  3. Policja bije na alarm. Uważaj na te sms-y, mogą słono kosztować!

Zobacz również: