Książę Karol poniżony przez Meghan Markle i Harry’ego. Podłość to mało powiedziane

21
Książę Karol
fot. Instagram

Smutne wiadomości dotarły z Wysp Brytyjskich. Zdaniem mediów Książę Karol został okrutnie potraktowany przez swojego młodszego syna Harry’ego i jego małżonkę, Meghan Markle. Mało tego, na skutek nieprzyjemnej sytuacji mieli ucierpieć także seniorzy rodu Windsor, czyli Królowa Elżbieta II i jej mąż Książę Filip.

Książę Karol został niegodnie potraktowany

O tym, że Książęta Sussex sprawili i nadal sprawiają brytyjskiej rodzinie królewskiej sporo kłopotów wie niemal każdy. Jednak najnowsze wieści są naprawdę szokujące. Okazuje się, iż Książę Karol został poniżony przez Harry’ego i Meghan Markle. Co takiego zrobili rudowłosy wnuk królowej i jego żona?

Chodzi o najmłodszego wnuka Księcia Walii. Książę Karol nie widział Archiego od niemal 12 miesięcy. Oczywiście jest to związane z panującą epidemią oraz ogromną odległością dzielącą Wielką Brytanię od Stanów Zjednoczonych. Jednak jest jeden szczegół. Chociaż w ciągu minionego roku Książę Harry dwukrotnie gościł w Londynie, to ani razu nie zabrał ze sobą swojego syna. Co gorsza, nie ma widoków na poprawę sytuacji, gdyż Sussexowie zdecydowali się spędzić zbliżające się Boże Narodzenie za oceanem.

Dziennikarze twierdzą, że Książę Karol bardzo tęskni za Archi’em. Zresztą podobnie jak pradziadkowie chłopca, czyli królowa i jej małżonek. Nastroje w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie są najlepsze, gdyż wszyscy mają świadomość, iż: „królowa i książę Filip już mogą go nigdy nie zobaczyć, a to by była dopiero katastrofa.” Chodzi oczywiście o sędziwy wiek Elżbiety II i jej męża.

Jak sugeruje znawca brytyjskiej monarchii Phil Dampier, wspomniany problem może rozwiązać tylko Meghan Markle. To ona musi wyrazić zgodę na przyjazd męża z Archi’em do Wielkiej Brytanii. Póki co, szanse na to są znikome.

Meghan Markle i Harry zignorowali błagania ojca

Świadczyć o tym może nieprzyjemna sytuacja do której miało dojść latem tego roku. Harry planował odwiedzić swojego ojca w jego szkockiej posiadłości. Razem z rudowłosym księciem miał przyjechać jego synek. Niestety, Meghan Markle storpedowała zamierzenia wnuka królowej i do spotkania ostatecznie nie doszło. Tym co bulwersuje najbardziej jest fakt, że Książę Karol jest aż tak zdesperowany, iż podobno błagał Sussexów, aby pozwolili mu się zobaczyć z Archi’em.

Chyba przyznacie sami, że sytuacja jest oburzająca. Harry i Meghan ignorując błagania ojca niejako poniżyli go. Z pewnością jest to przykre z dwóch powodów. Po pierwsze, Książę Karol to przyszły król Wielkiej Brytanii i należy mu się szacunek. Po drugie, 71-latek jest tatą Harry’ego, który wielokrotnie, rzekomo nawet teraz, wspierał Sussexów finansowo.

źródło: Plejada

 1. Kolejny sekret Księżnej Diany ujrzał światło dzienne. Mało brakowało, a nie poślubiłaby Księcia Karola
 2. Ojciec Rydzyk padł ofiarą oszustów. Założyciel Radia Maryja nie zapomni tego do końca życia
 3. Policja bije na alarm. Uważaj na te sms-y, mogą słono kosztować!

21 KOMENTARZE

 1. Ale mimo wszystko to są dziadkowie czy pradziadkowie małego, dziecku też może wyrządzają tym krzywdę, nie ważne jakie są spory między dorosłymi, nie można przez to izolować dziecka od stesknionej rodziny. Nawet gdyby spotkanie miało być na zasadach Megan i pod jej opieką, to moim zdaniem i tak powinna na nie zezwolić, bo ja sobie nie wyobrażam nie móc mieć kontaktu z kimkolwiek z rodziny przez rodzinne spory.

 2. Bez przesady, jakie poniżyli? A co oni zrobili? Chłopak chce żyć po swojemu ze swoją malzonką a rodzina mu rzucała i wciąż rzuca kłody pod nogi. Ktoś powie, no tak ale jest członkiem rodziny królewskiej i obowiązują zasady. To prawda, ale mamy XXI w a nie średniowiecze a członkowie rodziny królewskiej nie są świętymi krowami w Indiach i mają prawo do tego by żyć według swej woli a nie tak jak im ktoś narzuca.
  W bardzo podobny sposób potraktowali księżną Dianę co w ostateczności doprowadziło do jej śmierci i tak samo postąpują teraz z Harrym. Szkoda chłopaka.

  • Też tak uważam, rodzina królewska chce zagarnąć i decydować o życiu innych. Harry jest podobny do swojej mamy, nie chcę żyć w sposób ścisłe określony przez protokoły królewskie. A z powodu pandemii nie powinni jeździć z dzieckiem, które przecież może zarazić dziadków. Przecież to właśnie wszystkim głoszą, więc rodzina królewska powinna trzymać się wymogów sanitarnych.

 3. A kogo to obchodzi przecież to teatr dla pospólstwa żyją tym brukowce i „gospodynie domowe” które lecząc kompleksy stawiają zdjęcia i pamiątki tych nierobów. Dajcie młodym żyć skoro uciekli za ocean to mieli powód chociażby od takich ocen jakie nawet tu w/w serwerą.

 4. A może dziadek dobierał się do wnuczka. Coś w tym jest. Jest jakaś tajemnica a wiadomo że każda matka chroni swoje dzieci. Pomyślcie trochę to nie boli.

 5. KASY Im nie brakuje, to o co cały problem? Dokładnie. Jak mają władzę, to chcą wszystkim sterować, żeby do ich własnego wizerunku wszyscy pasowali… Niezależnie od szczęścia i interesów osób, o których cała sprawa mówi… Oni mieli jedyni by im robić za pozytywny mix dodatek, jednocześnie jednak nie powinni używać tytułów i chełbić się z tytułów, którym sami nie służą jeśli żyją życiem prywatnym…. Co jednak nigdy nie zostanie totalnie rozdzielone, bo krew z krwi będzie tym, czy jest… Dajcie Im też żyć Jeśli zniszczycie ich życie, zniszczycie życie najmłodszego, który nic jeszcze – I oby nigdy-nikomu nic nie zawinił, a stawiając go jako potencjalne takie samo „zło” jakie robicie z nich, nigdy nie będzie miał szans na stanie się kimś lepszym, jeśli każecie mu iść tymi wytyczonymi ścieżkami zrodzonego ” zła że zła”. Jeśli chcecie żyć (szczęśliwie) to dajcie żyć (szczęśliwie) innym też
  .. TYM BARDZIEJ NIE NISZCZYCIE CZEGOŚ, CO JESZCZE NIE MIAŁO SZANS NA PO KAZANIE NAWET, ŻE NIE JEST ZŁEM, JAKIE Z NIEGO WSZYSCY ROBIĄ TYLKO PATRZĄC NA BŁĘDY SWOICH RODZICÓW, CZY TEŻ W SZERSZEJ MIERZE- ICH PRZODKÓW. NIE ZRÓBCIE Z NIEGO POTWORA, BO JEŚLI SIĘ NIM STANIE, TO TYLKO PRZEZ WASZ WKŁAD W TO WSZYSTKO. AMEN

 6. Kazik ma rację – o ilu zbrodniach tego typu nawet się nie myśli, bo samemu w życiu by się tak nie postąpiło, ale tu jest inaczej-Im więcej masz kasy, tym bardziej pokręcone umysły mają okazję na urzeczywistnienie chorej wyobraźni /planów – nikt nie mówi, że tak akurat musiało być, ale NIGDY NIE MÓW NIGDY – Im mniej wydaje się to prawdopodobne, tym samym większe prawdopodobieństwo, bo nikt by nigdy o tym nie pomyślał. Miejcie oczy dookoła głowy, bo często najciemniej jest właśnie pod latarnią. Pilnujcie swoich dzieci 8 ie WYCHOWUJCIE, A NIE RZUCAJCIE JE NA TACĘ TAKIM POPAPRAŃCOM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ