Księżna Diana

Niewątpliwie Księżna Diana nadal budzi ogromne zainteresowanie. Nie zmienia tego nawet fakt, iż w tym roku minęły dwadzieścia trzy lata od jej tragicznej śmierci w Paryżu. Światło dzienne ujrzała właśnie sensacyjna informacja dotycząca “Królowej ludzkich serc”. Z pewnością Książę Karol nie może być zadowolony z ujawnienia głęboko skrywanego sekretu swojej byłej żony.

Księżna Diana i burzliwy związek z Karolem

Brytyjska rodzina królewska to jeden z ulubionych tematów tabloidów. Co ciekawe, media rozpisują się nie tylko o ciągle żyjących członkach familii Windsorów, ale także o tych, których od wielu lat nie ma już pośród nas. Z pewnością do tej drugiej grupy należy Księżna Diana. Księżna Walii regularnie jest obiektem sensacyjnych wiadomości, które ujawniają rzekomo godne zaufania źródła.

Najnowsze wieści mówią o bardzo nieprzyjemnej sytuacji jaka miała miejsce jeszcze zanim Książę Karol i Księżna Diana powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Zdaniem Penny Thornton, synowa Królowej Elżbiety II miała jej wyznać, że noc przed hucznym ślubem, narzeczony poinformował ją, że jej nie kocha.

Oczywiście to był ogromny szok dla 19-letniej wówczas Lady Di. “Była zdruzgotana. Nie chciała uczestniczyć w weselu. Poważnie o tym myślała, ale wiedziała, że jest w sytuacji bez wyjścia” – wyjaśnia Thornton. O tym jak bardzo załamana musiała być Księżna Diana po tym, co oświadczył jej Książę Karol, świadczy to, iż kobieta chciała nawet odwołać ślub.

Książę Karol nie ma się czym chwalić

Z pewnością ujawnione sensacyjne informacje nie przysporzą następcy tronu fanów. Książę Walii i tak nie jest zbytnio lubiany przez swoich poddanych. Wiele osób nadal obwinia go o rozpad małżeństwa z Dianą. Jego okrutne zachowanie względem kobiety, którą wybrała dla niego Królowa Elżbieta II, spowoduje, że prawdopodobnie kolejny raz spadnie na niego fala krytyki.

Czy rzeczywiście słowa Thornton są prawdą? Jest to bardzo prawdopodobne. W końcu to nie sekret, że Książę Karol był zakochany w Camilli Parker-Bowles kiedy brał ślub z Lady Di. Jednak Królowa Elżbieta II nie wyraziła zgody na ten związek. Zamiast tego, monarchini zeswatała swojego syna z dużo młodszą od niego Dianą. Jak skończyła się ta historia dla brytyjskiej rodziny królewskiej dobrze wiemy.

źródło: Plotek

  1. W grę wchodzi godzina policyjna. Rzecznik rządu o nowych obostrzeniach
  2. Książę Karol poniżony przez Meghan Markle i Harry’ego. Podłość to mało powiedziane
  3. W jakim stanie jest Benedykt XVI? Nowe doniesienia zapalają iskierkę nadziei
  4. Zakpił z Wiadomości TVP. Jego film bije rekordy popularności (WIDEO)
  5. Dagmara Kaźmierska zakochana! W sieci krąży intymne zdjęcie „Królowej Życia”

 

Zobacz również: