Dagmara Kaźmierska

Bez dwóch zdań, Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich celebrytek. Główna gwiazda programu „Królowe Życia” słynie ze specyficznego podejścia… do życia, które niekiedy owiane jest sporą nutką kontrowersji. Od wielu miesięcy wszyscy fani zastanawiali się, czy Dagmara z „Królowych Życia” podąża sama po ziemskim padole. Teraz okazuje się, że nie, a serce Dagmary znalazło właściciela. Jest zakochana, o czym świadczą zdjęcia, które krążą po internecie. 

Dagmara Kaźmierska na intymnym zdjęciu, jest zakochana!

Jedni uwielbiają Dagmarę Kaźmierską, inni wręcz przeciwnie. Najważniejsze jednak, że Kaźmierska jest sobą. Nikogo nie udaje i choć wywołuje sporo kontrowersji czy to swoim wyglądem czy zachowaniem, to wszystko wygląda jak najbardziej naturalnie. A o to przecież w życiu chodzi.

Teraz fani programu „Królowe Życia” mogą świętować. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska jest zakochana. Oczywiście, to nieco gorsza wiadomość dla panów, którzy wręcz szaleli za Dagmarą. W jednych z wywiadów gwiazda telewizji TTV przyznała, że otrzymuje mnóstwo matrymonialnych propozycji od innych mężczyzn. Teraz jednak panowie będą musieli nieco przystopować. 

Dagmara Kaźmierska dała się sfotografować podczas intymnego pocałunku, prawdopodobnie z wybrankiem swojego serca. Foto pojawiło się na jej Instagramie i zostało opatrzone wymownym komentarzem Dagmary, „Motyle na palcach. Motyla na brzuchu „. Fani nie mają już najmniejszych wątpliwości, że „Królowa Życia” jest zakochana!

Zresztą zobaczcie sami, miłosne ujęcie Dagmary i prawdopodobnie jej nowego wybranka. Póki co o mężczyźnie z brodą nie wiadomo jednak za wiele. Wiadomo tyle, że ma na imię Piotr. Czy Dagmara Kaźmierska zdecyduje się opowiedzieć nieco więcej? Kto wie, pożyjemy, zobaczymy.

Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram

„Uwielbiam dwójkę ze zdjęcia”, „Moja ulubiona”, „Nie chcę nic mówić ale chyba koś tu nam rozkwita”, „Duuuużo miłości” – czytamy w komentarzach fanów. Część osób wygląda na zaskoczonych fotką. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że Dagmara z „Królowych Życia” jest zakochana. Choć póki sama tego nie potwierdzi, wciąż pozostaje to kwestią domysłów. Zwłaszcza, że Dagmara potrafiła szokować już nie takimi zdjęciami.

  1. Porażające wyznanie Tomasza Oświecińskiego. Co miał na myśli gwiazdor „M jak Miłość”?
  2. Oliwia Bieniuk pokazała, jak mieszka. Córka Anny Przybylskiej ma gust!
  3. Najlepiej zarabiające gwiazdy w Polsce. Pierwsze miejsce zaskoczy każdego, ale KASA!

Zobacz również: