najlepiej zarabiające gwiazdy

W związku z pandemią koronawirusa wielu Polaków musiało znacznie obciąć swoje budżety, zrezygnować z części wydatków. Jednak okazuje się, że nie wszystkim powodzi się gorzej. Prawa do narzekania nie mają na pewno gwiazdy z pierwszych stron gazet. „Super Express” przyglądnął się liście najlepiej zarabiających polskich gwiazd. I tutaj – uwaga – bo mamy zaskoczenie. Nikt nie przewidział, kto znajdzie się na pierwszym miejscu. Viki Gabor, Cleo, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i… no właśnie! Sprawdźcie, jakie są najlepiej zarabiające gwiazdy w Polsce.

Najlepiej zarabiające gwiazdy polskiego show-biznesu

Internauci są każdorazowo oburzeni, kiedy w sieci pojawiają się słowa poszczególnych artystów, narzekających na brak pieniędzy w związku z pandemią koronawirusa. W świecie show-biznesu bywa jednak, jak w codziennym życiu. Jednym gwiazdom powodzi się lepiej, a innym gorzej. Niemniej jednak gwiazdy przedstawione przez „Super Express” nie mają powodów do narzekania. Na ich koncie w 2020 roku wylądowały, co tu dużo mówić, krocie! Takich pieniędzy zdecydowana część Polaków nie zarobi przez wiele lat, a nawet i przez całe życie. Oto najlepiej zarabiające gwiazdy.

Miejsce 5 – Viki Gabor

Najlepiej zarabiające gwiazdy - Viki Gabor

Triumfatorka Eurowizji Junior przebojem wdarła się nie tylko do polskiego show-biznesu, ale także do ścisłej czołówki najlepiej zarabiających gwiazd. Kto by pomyślał, że nastolatka tak szybko osiągnie aż taki poziom finansowy? Według wyliczeń „Super Expressu” Viki Gabor mogła zarobić w tym roku nawet 600 tysięcy złotych. Co tu dużo mówić, obiecujący początek kariery, a to bądź, co bądź dopiero pierwsze kroki stawiane w świecie show-biznesu przez Viki Gabor.

Miejsce 4 – Cleo

Utwór Cleo i Donatana „My Słowianie” kojarzy chyba każdy. Można się pokusić o stwierdzenie, że to dzięki niemu wypłynęła na szerokie wody. Wokalistka, a zarazem jurorka programu The Voice Kids zdaniem „Super Expressu” również żyje, jak pączek w maśle. Według wyliczeń tabloidu Cleo mogła zarobić w tym roku kwotę sięgającą nawet 1 miliona złotych. Potężne pieniądze.

Miejsce 3 – Małgorzata Rozenek – Majdan

„Perfekcyjnej Pani Domu” na tej liście, gdzie znalazły się najlepiej zarabiające gwiazdy, mógł spodziewać się dosłownie każdy. Małgorzata Rozenek – Majdan od kilku lat uchodzi za topową polską celebrytkę. Jest dosłownie wszędzie, a ostatnio próbuje swoich sił również w aktorstwie. Zdaniem niektórych, Rozenek to kobieta i do tańca i do różańca. Według wyliczeń „SE” Małgorzata Rozenek – Majdan w 2020 roku zarobiła milion złotych. Sporo, ale wydaje się, że swoją ciężką pracą zasłużyła jak najbardziej.

Miejsce 2 – Małgorzata Socha

I w tym miejscu mamy kolejne zaskoczenie. Małgorzata Socha miała wzbogacić się w 2020 roku o uwaga… aż 1,2 miliona złotych. Na to wszystko mają składać się role w dużych i głośnych serialach, kampanie reklamowe ze znanymi reklamami. Swoją cegiełkę Małgorzata Socha dorzuciła też na Instagramie.

Miejsce 1 – Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
Najlepiej zarabiające gwiazdy – miejsce 1, Julia Wieniawa

Na szczycie tegorocznych zarobków wśród polskich gwiazd znalazła się Julia Wieniawa. Zdaniem „Superaka” Julia Wieniawa zarobiła około 1,5 miliona złotych. Sporą część tego przyniósł jej udział w „Tańcu z Gwiazdami”, kampanie reklamowe czy influencerska działalność na Instagramie. Nie zapominajmy, że Julia Wieniawa to także aktorka, a swoich sił próbuje również na drodze wokalnej. Oj, inne gwiazdy mają czego pozazdrościć Julce!

Przyznajcie się szczerze, jak myśleliście, że będzie wyglądał ranking „najlepiej zarabiające polskie gwiazdy”? Kogo Wam tutaj brakuje, a kto jest największym zaskoczeniem?

źródło: Super Express

  1. Cezary Żak został bez pracy. Aktor może jednak liczyć na wsparcie swoich fanów
  2. Katarzyna Skrzynecka oburzyła Polaków. Skandaliczne słowa zapamiętamy na lata
  3. Przepowiednia Jasnowidza Jackowskiego budzi niepokój. Coś dziwnego wydarzy się w Polsce

Zobacz również: