Jasnowidz Jackowski

Jasnowidzowi Jackowskiemu można wierzyć lub nie, ale to, co zobaczył w swoich myślach przeraża nawet największych sceptyków. Krzysztof Jackowski nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że wkrótce na polskich ulicach może wydarzyć się coś bardzo dziwnego. Rząd zdecyduje się na ostateczne rozwiązanie. Jak to wszystko będzie wyglądało? Ta wizja skierowana jest z pewnością dla osób o mocnych nerwach.

Krzysztof Jackowski mówi o najbliższych wydarzeniach w Polsce

Szalejąca pandemia koronawirusa nie umknęła uwadze Jasnowidza Jackowskiego. Krzysztof Jackowski w kilku ostatnich spotkaniach ze swoimi fanami, wielokrotnie przepowiadał, co czeka Świat i Polskę w niedalekiej przeszłości. Tym razem jednak można powiedzieć, że znany jasnowidz poszedł na całość. W bardzo dokładnych szczegółach opisał to, co stanie się na polskich ulicach. Wszystko wskazuje na duży niepokój.

„Widzę dużo karetek w jednym miejscu. (…) Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży” – oznajmia Krzysztof Jackowski.

To jednak początek tego, co znany i lubiany wizjoner miał do przekazania swoim widzom. Prawdziwa kulminacja nastąpiła chwilę później – podczas jego transmisji na Youtube. Jasnowidz Jackowski powiedział coś, co spowodowało, że ludzie wpadli dosłownie w panikę.

„Trzeba będzie użyć nadzwyczajnych środków. (…) wojska będzie dużo. (…) Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione” – mówi jasnowidz.

Wygląda więc na to, że Krzysztof Jackowski wietrzy stan wyjątkowy, o czym zresztą sam powiedział wprost podczas swojego spotkania z widzami. Zdaniem jasnowidza Jackowskiego rząd posunie się o kilka kroków za daleko. Premier Mateusz Morawiecki zdecyduje się wprowadzić obostrzenia, które będą nie tylko dyskusyjne, ale wprost sprzeczne z Konstytucją RP. Dlatego też, o ich przestrzeganiu ma nie decydować władza, ale wojsko.

„Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną” – szokuje Krzysztof Jackowski.

  1. PiS sypie się jak domek z kart. Rząd lada moment straci większość, to już pewne kto opuści Zjednoczoną Prawicę
  2. Emeryci dostaną po kieszeni? Ekspert mówi wprost o odebraniu dodatkowych świadczeń
  3. Niespodziewanie zniknęła z anteny TVP Info. Jacek Kurski robi czystki?

Zobacz również: