Zniknęła z TVP Info

Wszyscy zastanawiają się, jaki jest powód zniknięcia znanej prezenterki z anteny TVP Info. Widywana była na niej codziennie, a teraz od kilku dni… przepadła niczym kamień w wodę. W Internecie rozgorzała spora dyskusja na ten temat. Pojawiają się opinie, że Jacek Kurski na polecenie kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości już rozpoczął czystki w Telewizji Polskiej. Przyglądamy się sprawie.

Zniknęła z TVP Info, poznaliśmy prawdziwe powody tej decyzji

Wokół Telewizji Polskiej dzieje się ostatnio sporo. TVP oskarżana jest o stronniczość. Padają nawet mocniejsze słowa, mówiące o propagandzie, płynącej zwłaszcza z anteny TVP Info. Teraz jednak na świeczniku pojawił się zupełnie inny temat.

Do tablicy zostały wywołane rzekome czystki, robione przez Jacka Kurskiego na polecenie ścisłego kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości. Ich pierwszą ofiarą ma być Karolina Pajączkowska. Dziennikarka, która na co dzień widywana była na wspomnianej antenie TVP Info. Swojego czasu, wokół niej wywiązał się niemały skandal. Zdaniem części telewidzów, Pajączkowska zbyt mocno odsłaniała dekolt. 

Teraz jednak Pajączkowska trafiła na nagłówki portali internetowych z prostego powodu. Przepadła w TVP niczym kamień w wodzie. Telewidzowie niepokoją się, co z prezenterką. Czy już nie pracuje dla Telewizji Polskiej, a Jacek Kurski rozwiązał z nią umowę?

Nic bardziej mylnego. Karolina Pajączkowska i jej „związek” z TVP Info ma się dobrze. W Internecie pojawia się na ten temat mnóstwo fake newsów. Tak, jak zauważyliśmy wyżej, wiadomości sugerują czystki w TVP, a tymczasem nic takiego nie ma miejsca. Powód zniknięcia Pajączkowskiej z anteny Telewizji Polskiej jest zupełnie inny.

Nieobecność (Karoliny Pajączkowskiej – przyp. red.) to efekt naszych działań mających zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. Podzieliliśmy prezenterów na grupy, żebyśmy w razie zakażenia jednej grupy mogli szybko wprowadzić drugą i w ten sposób utrzymać ciągłość emisji – tłumaczy dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski na łamach portalu wirtualnemedia.pl.

Wiemy także, kiedy Karolina Pajączkowska wróci na antenę TVP Info. Będzie to prawdopodobnie grudzień, a więc jej fani muszą uzbroić się w spore pokłady cierpliwości.

Zobacz również: