Jak mieszka Oliwia Bieniuk?

W ostatnich miesiącach Oliwia Bieniuk podbija internet. Nikt już nie ma wątpliwości, że nastoletnia córka nieżyjącej już Anny Przybylskiej pójdzie w ślady swojej mamy. Oliwia póki co bardzo chroni swoją prywatność, ale przeglądając jej media społecznościowe natknęliśmy się na kilka zdjęć, pokazujących jak mieszka. Trzeba przyznać, że gustownie i z klasą. Zresztą, zobaczcie sami galerię zdjęć.

Zdjęcia, które pojawiły się w jej mediach społecznościowych uchylają choć rąbka tajemnicy, jak mieszka Oliwia Bieniuk. Poniższą galerię zdjęć możesz przeglądać klikając na przyciski pod zdjęciem.

[ngg src=”galleries” ids=”18″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Oliwia Bieniuk ceni swoją prywatność

Tak, jak już nadmieniliśmy, Oliwia Bieniuk bardzo dba o swoją prywatność. Choć na przestrzeni ostatnich miesięcy udzieliła kilku wzruszających wywiadów, w których, w wyciskających łzy słowach wspomina nieżyjącą mamę, Annę Przybylską, to tak naprawdę zbyt wiele o jej życiu prywatnym nie wiemy. 

Trzeba jednak przyznać, że Bieniukowie mają gust, a po kilku ujęciach z ich domu, można przypuszczać, że całe mieszkanie zaprojektowane jest w jasnej kolorystyce, gdzie dominuje biel. Dom jest otoczony zielenią, a roślinności nie brakuje także w środku.

Nastolatka chce pójść w ślady Anny Przybylskiej

Choć wielu zastanawiało się, czy Oliwia Bieniuk jest w stanie zrobić tak oszałamiającą karierę, jak Anna Przybylska, to w ostatnich miesiącach nastolatka rozwiała wszelkie wątpliwości. Coraz częściej pojawia się na nagłówkach gazet i portali internetowych. Sama bardzo dba o kreowanie własnego wizerunku, współpracując z coraz to poważniejszymi markami.

Oliwia Bieniuk otrzymuje też coraz więcej propozycji aktorskich. Co tu dużo mówić, nastolatka sama przyznała, że chce się spróbować w tym fachu. Będzie podążać w ślady Anny Przybylskiej. Choć niektóre osoby czy reżyserzy odradzają jej wejścia w aktorstwo. Twierdzą, że nastolatka może nie poradzić sobie z wiecznymi porównaniami do Anny Przybylskiej.

Zobacz także

  1. Meghan Markle stawia sprawę jasno. Co dalej z małżeństwem z Księciem Harrym?
  2. Co za historia w „Rolnik szuka żony”! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał
  3. Najlepiej zarabiające gwiazdy w Polsce. Pierwsze miejsce zaskoczy każdego, ale KASA!

Zobacz również: