Rolnik szuka żony
zdjęcie ilustracyjne, kadr z Rolnik szuka żony

Wielbiciele hitu TVP „Rolnik szuka żony” przecierają oczy ze zdumienia. Z pewnością żaden z sympatyk programu nie był w stanie przewidzieć tak zaskakującego scenariusza. 

Dzieje się w hicie „Rolnik szuka żony”!

Niewątpliwie program TVP opowiadający o rolnikach szukających drugiej połówki można określić mianem fenomenu. Do tej pory powstało aż 7 edycji tego popularnego show. Każdą z serii śledziły miliony Polaków. Bohaterowie „Rolnik szuka żony” stali się z dnia na dzień celebrytami, których profile w mediach społecznościowych śledzą tysiące internautów.

Wydaje się jednak, iż największą wygraną programu jest Marta Manowska. Z praktycznie nikomu nieznanej dziennikarki stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy TVP. Dziś gospodyni show „Rolnik szuka żony” prowadzi w telewizji publicznej także inne audycje. W tym miejscu warto wspomnieć „The Voice Senior” czy „Sanatorium miłości”, które tylko ugruntowały mocną pozycję prezenterki w stacji, której szefuje Jacek Kurski.

Powróćmy jednak do samego show. Wiele razy widzowie przekonali się, że program gwarantuje spore emocje. Jednakże to, co ma miejsce tym razem, zaskoczyło niejedną osobę. 

Wiele wskazuje na to, że dwójka potencjalnych partnerów rolników, ma się ku sobie. Chodzi o Mateusza – kandydata Magdy oraz Agnieszkę – kandydatkę Dawida. Świadczy o tym wymiana komentarzy między nimi na Instagramie. 

Zaczęło się od selfie, które Agnieszka opublikowała na wspomnianym portalu społecznościowym. Zdjęcie skomentował Mateusz. „Aga, między Tobą a przednią kamerką telefonu jest to flow, świetne zdjęcie” – napisał mężczyzna.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#lublinmiastoinspiracji #rolnikszukazony 🌾

Post udostępniony przez 👑 Agnieszka Zarzeczna (@aaaiizzz)

Niedługo potem to Agnieszka z show „Rolnik szuka żony” pochwaliła fotografię obublikowaną przez Mateusza. „Mmm, ciasteczko!!!” – zachwycała się kobieta.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mateusz Kisiel (@mati_rolniq)

Sądzicie, że rzeczywiście między bohaterami popularnego show TVP iskrzy? Czy Waszym zdaniem już niedługo usłyszymy o nowej parze w polskim showbiznesie?

Zobacz również: