Meghan Markle

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej wstrzymali oddech. Wszystko z powodu Meghan Markle, która rzekomo zwróciła się do swojego małżonka z nietypową prośbą. Jeśli Książę Harry przystanie na propozycję Księżnej Sussex, już wkrótce ich życie może wywrócić się do góry nogami!

Meghan Markle zaskoczyła wszystkich

Niewątpliwie losy brytyjskiej rodziny królewskiej to jeden z ulubionych tematów plotek. Często sami zainteresowani, swoim zachowaniem, dostarczają kolorowym tabloidom pożywki na sensacyjne newsy. Jednym z takich tematów, który od wielu lat intryguje Brytyjczyków, są romanse Księżnej Diany i ich rzekome konsekwencje.

Wydaje się, iż zwłaszcza jedna sprawa nie daje spokoju poddanym Królowej Elżbiety II. Chodzi o Księcia Harry’ego, a dokładniej o to, kto jest jego biologicznym ojcem. Przez lata narosło bowiem mnóstwo wątpliwości co do ojcostwa Księcia Karola.

Nie da się ukryć, że Księżna Diana miała na swoim koncie liczne romanse. Wśród personaliów mężczyzn, którzy przewinęli się przez jej sypialnię, pojawia się nazwisko kapitana Jamesa Hewitta. Według plotek, to właśnie on, a nie Książę Karol ma być biologicznym ojcem męża Meghan Markle. Skąd takie przypuszczenia? Zdaniem dziennikarzy, Książę Harry jest z wyglądu bardzo podobny do Hewitta. Wszystko z powodu rudych włosów.

Co wiemy o rzekomym biologicznym ojcu ukochanego Meghan Markle? Otóż James Hewitt to pasjonat gry w polo. Mężczyzna przez blisko 5 lat romansował z zamężną wówczas Księżną Dianą. Po ich rozstaniu kapitan targnął się nawet na własne życie.

O tym, iż plotce musi być ziarno prawdy mogą świadczyć doniesienia splashnews.com. “Uważa się, że nawet Karol nie jest pewien swojego ojcostwa. Już raz Harry dobrowolnie chciał poddać się testom, wkroczyła jednak królowa i zablokowała badania” – twierdzi informator portalu.

Cała sytuacja zaczęła niepokoić małżonkę Harry’ego. Meghan Markle chce, aby jej mąż poddał się testom DNA. Dzięki temu wszelkie insynuacje zostaną raz na zawsze wyjaśnione.

Wg mediów Księżna Sussex jest zdeterminowana, aby doprowadzić sprawę do końca. Miejmy nadzieję, że upór Amerykanki oraz ewentualne potwierdzenie ojcostwa kapitana Hewitta nie wpłyną negatywnie na związek Harry’ego i Meghan Markle.

źródło: Splash News

  1. Zaskakujące wieści nt. „Świata według Kiepskich”. Część fanów jest mocno oburzona
  2. Najlepiej zarabiające gwiazdy w Polsce. Pierwsze miejsce zaskoczy każdego, ale KASA!
  3. Cezary Żak został bez pracy. Aktor może jednak liczyć na wsparcie swoich fanów

Zobacz również: