Świat według Kiepskich

Niedawno wszystkich obiegła tragiczna informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego. Serialowy Arnold Boczek ze „Świata według Kiepskich” był lubiany, kochany i szanowany przez rzesze telewidzów. „Trzeba być wybitnym aktorem, żeby umieć zagrać idiotę” – twierdzą niektórzy. Teraz jednak fani serialu przeżywają wstrząs. Wszystko z powodu ostatnich publikacji Super Expressu. Decyzja twórców popularnego sitecomu nie tylko zaskakuje, ale i oburza!

„Świat według Kiepskich” na ustach wszystkich

Ta decyzja wywołała niemałe poruszenie w Internecie. Choć zaskakująca wiadomość dopiero, co pojawiła się, to już wywołała lawinę, co tu dużo mówić, w większości nieprzyjemnych komentarzy.

Otóż według informacji, które opublikował Super Express, produkcja serialu „Świat według Kiepskich” rozpoczęła poszukiwania aktora, który w nowych odcinkach wcieli się w rolę Arnolda Boczka. Jak dobrze wiemy, do  tej pory postać kreował zmarły niedawno Dariusz Gnatowski.

Choć z jednej strony wiadomość ta brzmi fantastycznie dla fanów „Świata według Kiepskich”. Oznacza, że wznowiona zostanie, zawieszona niedawno, realizacja nowych odcinków. To jednak zdecydowanie większa część fanów odbiera tę informację negatywnie. Ich zdaniem nikt nie będzie w stanie zastąpić Dariusza Gnatowskiego. Fani komentują, że lepiej gdyby postać Arnolda Boczka zniknęła ze „Świata według Kiepskich”. „Dlaczego ktoś będzie chałturzył Boczka? Dariusz Gnatowski jest nie do przebicia. Nie ma na to mojej zgody” – pisze jeden z fanów na Facebooku. „Słabe. Chcemy prawdziwego Boczka, albo wcale” – dodaje kolejny.

Tymczasem, według rewelacji Super Expressu, produkcja „Świata według Kiepskich” już ma kilka pomysłów, jak zastąpić Dariusza Gnatowskiego. Do roli Arnolda Boczka przymierzani mają być Witold Wieliński (Echo Serca, Pierwsza miłość), Cezary Żak, Michał Piela (Ojciec Mateusz).

Co o tym wszystkim myślicie? Jeśli rewelacje Super Expressu się potwierdzą, to wydaje się, że wkrótce na ekranie pojawi się nowy Arnold Boczek. Czy „Świat według Kiepskich” bez Gnatowskiego będzie taki sam, jak dawniej? Na pewno nie. Czy serial zostanie zaakceptowany z nowym aktorem, w roli odtwórcy kluczowej postaci? Czas pokaże. Póki co wszystko brzmi niezwykle zagadkowo.

źródło: Super Express, Pudelek

  1. Szpitale zgłaszają kolejne problemy. Respiratory i brak łóżek to już nie jedyne zmartwienie
  2. Najlepiej zarabiające gwiazdy w Polsce. Pierwsze miejsce zaskoczy każdego, ale KASA!
  3. Cezary Żak został bez pracy. Aktor może jednak liczyć na wsparcie swoich fanów

Zobacz również: