Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak przez wielu wciąż jest kojarzona z serialem „Na dobre i na złe”. Mimo tego, że nie występuje już w nim od 2012 roku, to fani przez 13 lat kreowania przez nią postaci anestezjolog Zosi mają same miłe wspomnienia. Doceniają przede wszystkim wspaniałą grę aktorską Foremniak, która obecnie realizuje się w innych serialach, filmach, a także programach rozrywkowych. Liczne grono jej fanów jest jednak zaniepokojone po zdjęciu, które Foremniak zamieściła na Instagramie.

Co się dzieje z Małgorzatą Foremniak?

Małgorzata Foremniak zamieściła na pierwszy rzut oka bardzo dziwne zdjęcie na swoim koncie na Instagramie. Można pomyśleć, że ma problemy z cerą, czy dużo większe kłopoty zdrowotne. Chyba nigdy, w trakcie kariery nie mogliśmy podziwiać Małgorzaty Foremniak aż w takim złym stanie. Jak się jednak okazuje, niepokój fanów był niepotrzebny. 

Małgorzata Foremniak ma się dobrze. Najnowsza fotka, na której Foremniak ma wyraźnie podstarzałą twarz, siwe włosy, a także ręce, które wyglądają jak poparzone to tylko element wielogodzinnej pracy charakteryzatorki, która trzeba przyznać, wykonała swoją pracę znakomicie. Mało kto, na pierwszy rzut oka zorientował się, że na zdjęciu jest coś nie tak. Stąd też panika fanów, którzy obawiali się o zdrowie Małgorzaty Foremniak.

Okazało się, że przemiana na gorsze jest tylko chwilowa. Małgorzata Foremniak przygotowuje się do roli w filmie. Póki co jednak nie zdradzono, ani co to będzie za produkcja, ani też jego tytułu. Foremniak napisała jedynie „Krwawy befsztyk czy buraczki?” Czy to mała podpowiedź co do filmu, który wkrótce ma się pojawić? Spekulacje fanów już ruszyły.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Krwawy befsztyk czy buraczki?🎬🤓 @agencja_jump #backstage #film #movie #actorslife #onset

Post udostępniony przez Małgorzata Foremniak (@malgorzata_foremniak_official)

Zobacz również: