Izabella Krzan niczym Lara Croft

Gwiazda TVP, Izabella Krzan jak mało kto wie, w jaki sposób zaskoczyć swoich fanów. Właśnie na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Długo nie trzeba było czekać, a pod postem pojawiło się mnóstwo słów zachwytu. Pojawiły się nawet opinie, że aniołek „Koła Fortuny” wygląda jak jedna ze znanych postaci świata filmu.

W tej fryzurze Izabella Krzan wygląda jak… Lara Croft

Na takie porównanie odważyło się całkiem sporo fanów gwiazdy „Koła Fortuny”. Trzeba przyznać, że na podobieństwo wpływ ma nie tylko fryzura, ale też ubiór, który na zdjęciu zaprezentowała Izabella Krzan. Z pewnością zauważyli to też fani.

Lara Croft to fikcyjna postać, znana z serii filmów Tomb Raider. Trzeba przyznać, że Krzan z pewnością, jak mało która gwiazda w Polsce potrafi zaskoczyć swoich fanów. W ostatnim czasie wywołuje sporo pozytywnych emocji. Wszyscy fani, jak jeden mąż twierdzą, że szczyt popularności Izabelli dopiero nadchodzi. „Koło Fortuny” jest dla niej tylko odskocznią do wielkiej kariery telewizyjnej. Czy tak rzeczywiście będzie? Czas pokaże.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Friday 🐍

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Pod zdjęciem, które zamieściła gwiazda TVP pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy fani stwierdzili nawet, że Izabella Krzan wygląda tutaj, jak grzeczniejsza wersja Lary Croft. Dlatego, z pełną dozą odpowiedzialności można stwierdzić, że Krzan w social media umie, jak mało kto.

Zobacz również: