Piotr Gąsowski z mamą na zdjęciu z przeszłości

O tym, jaką przebojowością cechuje się Piotr Gąsowski nie trzeba powtarzać. Znany i lubiany prezenter telewizyjny, a także aktor, czy kabareciarz, jak mało kto potrafi rozbawić zgromadzoną wokół niego publikę. Tym razem jednak Gąsowski zamiast rozbawić, zaskoczył. I to bardzo. Wszystko za sprawą zdjęcia, które pojawiło się na jego koncie na Instagramie. Minął kawał czasu od momentu, w którym zostało wykonane. Ale rarytas!

Piotr Gąsowski na niesamowitym zdjęciu

Wszystko za sprawą wczorajszej Domówki u Dowborów. Piotr Gąsowski był kolejny raz gościem hitowej już imprezy, organizowanej przez Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską. Podczas transmisji na żywo został poproszony, aby pokazał jakieś swoje zdjęcie z przeszłości. Gąsowski zgodził się i słowa dotrzymał. Nikt jednak nie spodziewał się, że fotograficzne wspomnienie Gąsowskiego wywoła aż tak wielkie emocje wśród Internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej. Coraz ciężej odróżnić ją od mamy

Na zdjęciu, które opublikował Piotr Gąsowski możemy zobaczyć jego wraz ze swoją mamą. Co ciekawe, popularny „Gąs” sięgnął wspomnieniami bardzo daleko, bowiem aż do roku 1980. Wówczas miał 16 lat i jak sam stwierdził, uczył się grać na dość dużym instrumencie. Gąsowski zażartował w swoim stylu, że miał wówczas dużo marzeń. Teraz ma 56 lat, nadal dużo marzeń, a włosów też… 56.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Aktorka grająca Halinkę Kiepską w „Świecie według Kiepskich” ma problemy. Właśnie wyjawiła smutną rzecz

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Zobacz również: